Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaX (Twitter) çok kıymetli bir yenilik üzerinde çalışıyor

X (Twitter) çok kıymetli bir yenilik üzerinde çalışıyor

Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasının akabinde platform bir dizi yenilikçi değişiklik yaşadı. Artık, muhakkak bir fiyat karşılığında platformda doğrulanmış bir rozet alabilir ve ödemesiz kullanıcılara sunulmayan kimi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yakın vakitte X aboneleri için “Gelişmiş Keşif” isimli yeni bir özellik tanıtılabilir. Bu özellik, kullanıcıların bir gönderinin hususuyla ilgili misal içerikleri bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Buna ek olarak, sesli ve imajlı arama özelliklerinin de yakında platforma ekleneceği konuşuluyor. Android için X‘in en son beta sürümünde bulunan bilgilere nazaran, Gelişmiş Keşif özelliği muhtemelen yalnızca X Premium abonelerine sunulacak.

X (Twitter) çok değerli bir yenilik üzerinde çalışıyor

Sesli ve manzaralı arama özellikleriyle ilgili olarak da, Elon Musk, bu özelliklerin hem iOS hem de Android aygıtlar için yakında kullanıma sunulacağını doğruladı. Bu aramalar için telefon numarasına gereksinim duymadan direkt platform üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Ne vakit bu özelliklerin tüm kullanıcılara sunulacağına dair net bir tarih verilmese de, Elon Musk geçtiğimiz ay, platformda yer alan ağır bot aktivitesiyle başa çıkmak ismine X kullanıcılarının muhakkak bir fiyat ödeyerek platformu kullanabileceğini belirtti. Bu durum, İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu ile gerçekleştirilen bir sohbette gündeme geldi.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar