Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaX, üç fiyatlı bir abonelik katmanı test ediyor

X, üç fiyatlı bir abonelik katmanı test ediyor

Ayrıntılar çok az fakat görünen o ki bu ücretli abonelik seçenekleri, platformu kullanırken gördüğünüz reklamların sayısını etkileyecek.

Katman Temel, Standart ve Plus olarak ayrılacak üzere görünüyor. Temel kullanıcılar, etiketli olsun ya da olmasın olağan ölçüde reklam görmeye devam ederken, standart kullanıcılar reklamların yarısını görecek, bu da mavi tik için her ay 8 dolar ödeyen şahıslara özel mevcut bir ayrıcalığa muadil. Plus kullanıcılar ise hiçbir reklam görmeyecek, bu da onlara rastgele olağan bir günde internette dolaşan komplo teorilerine sınırsız erişim imkanı sağlayacak.

X, üç fiyatlı bir abonelik katmanı test ediyor

Bu katmanların ne kadara mal olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Meta’nın, Avrupa’da Instagram ve Facebook’ta reklamsız bir tecrübe için kullanıcılardan her ay 17 dolara kadar fiyat alabileceği misal bir atak yaptığı bildiriliyor.

Şirket tarafından onaylanmayan reklamlar dışında kimse bu abonelik katmanlarının ödeme yapan kullanıcılara ne üzere ek avantajlar sağlayacağını bilmiyor. Bunun, hizmeti kullanmak için mecburî aboneliklere hakikat bir ilerlemeye işaret edip etmediği de şimdi bilinmiyor. Bununla birlikte, fiyatlı temel planın mevcut reklam seviyesini gösterdiği bildirildiğinden, fiyatsız bir hesabın nasıl bir tecrübe yaşayacağını öngörmek sıkıntı. Reklamların iki katı mı? Reklamların üç katı mı?

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar