Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi artık de yeni elektrikli su ısıtıcı modelini tanıttı

Xiaomi artık de yeni elektrikli su ısıtıcı modelini tanıttı

Xiaomi, Mijia markası altında yeni bir elektrikli su ısıtıcı modelini tanıttı. Bu yeni model, Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcı 5L olarak biliniyor. Su ısıtıcısı, yüksek kalitede su kaynatma emeliyle bebek sınıfı cam iç kaplamaya sahip. Isıtma plakası olarak güçlü 316 paslanmaz çelik materyal kullanılmış. Aygıt, 1600W gücünde çalışıyor ve bu sayede yaklaşık 18 dakika içerisinde tam 5 litre suyu kaynatabiliyor.

Bu su ısıtıcısının en dikkat çeken özelliklerinden biri ileri soğutma deveran sistemidir. Bu sistem, kaynamış suyu süratle soğutarak kullanıcının beklemesini en aza indiriyor. Kullanıcıya geniş bir kapasite sunan su ısıtıcısı, tam 5 litre yani 20 bardak su kapasitesiyle geliyor. Aygıt, musluk suyu, arıtılmış su yahut soğuk su için üç farklı kaynatma modu sunuyor.

Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı, kullanıcılara su sıcaklığını 40℃ ila 90℃ ortasında ayarlama imkanı sunan kullanıcı dostu bir dokunmatik denetim paneline sahip. Xiaomi, kullanıcının güvenliğini düşünerek, cam iç kaplama ve PP dış kabuk olmak üzere çift katmanlı bir yalıtım tasarımı kullanmış. Bu tasarım sayesinde su ısıtıcısının dışı kullanılırken sıcak olmuyor, bu da yanma riskini ortadan kaldırıyor.

Xiaomi artık de yeni elektrikli su ısıtıcı modelini tanıttı

Bu eserin eşsiz özelliklerinden biri de yüksek rakımlı bölgelerde suyun gerçek kaynama noktasını hesaplamak için kullanılan yükseklik algılama işlevidir. Ayrıyeten, gece geç saatlerde su ısıtıcısının kullanılmasını kolaylaştırmak için dahili bir gece lambası bulunmaktadır. Akıllı telefonlar aracılığıyla su sıcaklığını özelleştirmek isteyenler için su ısıtıcısı, Mi Home uygulamasıyla temas kurma özelliğine de sahip.

Xiaomi’nin bu yeni su ısıtıcısının fiyatı, hayli uygun bir fiyat olan 269 yuan (yaklaşık 36 dolar) olarak belirlendi. Xiaomi, bu esere ek olarak Mijia markası altında Taşınabilir Elektrikli Isıtma Bardağı 2 modelini de tanıttı. Bu eserin Çin’deki fiyatı ise 149 yuan (yaklaşık 20 dolar) olarak belirlenmiş.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar