Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi bu kere karşımıza çamaşır makinesi ile çıktı

Xiaomi bu kere karşımıza çamaşır makinesi ile çıktı

Çin’de faaliyet gösteren tanınan teknoloji firması Xiaomi, yeni bir çamaşır makinesi modelini piyasaya sürdü. Eser, Mijia Muhteşem Clean Pro olarak isimlendirildi ve 1.999 yuan (yaklaşık olarak 280$) fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Eser, yarın itibariyle JD.com üzerinden satışa sunulacak.

Mijia Muhteşem Clean Pro, şık tasarımı ve 530 mm’lik geniş varil çapı ile ön yükleme tipi bir çamaşır makinesidir. İç varili, temizleme oranını 1:1 yapacak biçimde yükseltilmiş lazer kaynak teknolojisi ve perçinsiz bir dizayna sahiptir. Aygıt, DD direkt şoför motor ve dört şok emici ile desteklenir. Akıllı çipler ve algoritmalarla birleştirilen bu özellikler, iç silindirin süratli bir formda 90° sallanmasını sağlar.

Xiaomi bu kere karşımıza çamaşır makinesi ile çıktı

Makine, akıllı, süratli 15 dakikalık durulama, yün bakımı ve yorgan yıkama üzere 26 farklı yıkama moduna sahiptir. Tıpkı vakitte Mijia Uygulaması ile de temas kurabilir ve yıkama mühleti, sıcaklık, durulama sayısı, sürat ve başka parametreleri özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, bu model buhar sterilizasyon teknolojisine ve bağımsız bir “+ sterilizasyon” düğmesine sahiptir. Bu teknoloji, kıyafetleri sterilize edebilir ve bakteri ile alerjenleri öldürebilir. Kendi kendini temizleme fonksiyonu de bulunarak, makinenin pak ve taze kalmasını sağlar.

Kıyafetleri kurutmak için, makine yüksek hassasiyetli bir sensöre sahiptir. Bu sensor, sıcaklığı ve vakti gerçek vakitli olarak hassas bir halde denetim eder. Ayrıyeten, akıllı bir kurutma algoritması ile desteklenen makine, Xiaomi’ye nazaran, evvelki modeline kıyasla kurutma suratını %14 oranında artırır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar