Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi işi güzelce abarttı: İşte Xiaomi'nin yeni valizi!

Xiaomi işi güzelce abarttı: İşte Xiaomi’nin yeni valizi!

Çin’in teknoloji devi Xiaomi, son periyotta farklı kategorilerde bir dizi eser lansmanı gerçekleştirdi. Akıllı telefonlardan, saatlere, kulaklıklardan akıllı mesken aygıtlarına kadar birçok yeni eseri tüketicilerle buluşturan Xiaomi, tanınan aksesuarlarından MIJIA Valiz serisini de unutmadı. Bu çerçevede, MIJIA Alüminyum Çerçeve Valiz ismini taşıyan 20 inçlik yeni bir valiz modelini tanıttı. Eser, 549 yuan (yaklaşık 75$) fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü.

Bu valizin tasarımı, dayanıklılığını arttırmak için 6 serisi alüminyum alaşımlı orta çerçeve ve çinko alaşımı köşe müdafaalarıyla zenginleştirildi. Bu kombinasyon, çerçevenin kolaylıkla deforme olmasını engelliyor. Valiz, iki adet TSA kilidine sahip. Ayrıyeten yüksek performanslı bir bileşen PC levha, kendi geliştirdiği yüksek hassasiyetli burçlu kozmik tekerlek ve %99 antibakteriyel muhafaza özellikleri ile donatıldı.

Xiaomi işi uygunca abarttı: İşte Xiaomi’nin yeni valizi!

MIJIA’nın bu yeni valiz modeli, dört düzeyli ayarlanabilir çekçek özelliğine sahip. Bu çekçek, stabil bir alüminyum alaşımdan, anodize alüminyum süreciyle üretildi. Valiz, darbe direnci, yorgunluk direnci, yük düşme, yürüyüş ve kaldırma şok testleri üzere bir dizi ulusal standardı muvaffakiyetle geçti.

İç kısmında depolama kapasitesini en üst seviyeye çıkarmak için U biçiminde çantalar ve X-dizgi dizaynlarına sahip. Islak kıyafetleri uygun bir halde depolayabilmek için valizde ayrıyeten su geçirmez bir bölme bulunuyor. Bu, kıyafetlerin daha pak ve hijyenik bir halde saklanmasına yardımcı oluyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar