Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi yeni akıllı hoparlör modelini satışa sundu

Xiaomi yeni akıllı hoparlör modelini satışa sundu

Xiaomi, 2021 modelinin ardılı olarak 2023 modeli Xiaomi Sound Akıllı Hoparlörü tanıttı. Eser, 499 yuan ($68) üzere değişmeyen bir fiyat etiketiyle geliyor. Bu güncellenmiş versiyon, anahtar aydınlatması ve NFC müzik transfer yetenekleri üzere özelliklerle donatıldı.

Yeni Xiaomi Sound 2023, evvelki modele kıyasla yavaşça değişikliklere uğramıştır. HARMAN AudIoEFX ses yazılımı ayarlaması ile daha düzgün ses kalitesi sunmaktadır. 108mm×108mm×88mm boyutlarındaki hoparlör, yalnızca 564 gram yüküyle epey taşınabilir ve farklı oda konfigürasyonlarına basitçe ahenk sağlar.

Hoparlör, maksimum 90dB ses basıncına ulaşabilen 2.25 inç neodim boron çift manyetik devreli 12W üniteye sahip. Birebir vakitte 70Hz kadar düşük frekanslara ulaşmak için 54mm×44mm çift süspansiyonlu pasif radyatöre sahiptir ve CGEC Golden Ear Tercih Sertifikasıyla tanınır.

Xiaomi yeni akıllı hoparlör modelini satışa sundu

Gerçek vakitli dinamik ayarlama ve “Bülbül Algoritması” özellikleri sayesinde ses düzeylerine nazaran yüksek, orta ve düşük frekansları ayarlamaktadır. QQ Müzik ve NetEase Cloud Müzik üzere tanınan müzik platformlarıyla uyumludur ve kayıpsız müzik formatlarını takviyeler.

Kullanıcılar, iki Xiaomi Sound 2023 hoparlörü eşleştirerek stereo bir ses sistemi oluşturabilir yahut tüm meskenlerinde senkronize oynatım için birden fazla hoparlör bağlayabilirler.

Bu akıllı hoparlör, Xiaomi Miobo, NFC müzik transferi, Bluetooth 5.1, Xiaoai sesli komutları ve AirPlay 2 dahil olmak üzere çeşitli irtibat seçenekleri sunar. Bu, çeşitli akıllı ekosistemlerle sıkıntısız entegrasyonu mümkün kılar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar