Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi, yeni küçük e-okuyucu modeli Moaan inkPalm 5 Pro'yu tanıttı

Xiaomi, yeni küçük e-okuyucu modeli Moaan inkPalm 5 Pro’yu tanıttı

Xiaomi’nin 2023’teki birinci e-okuyucu eseri olan Moaan inkPalm 5 Pro Küçük e-Reader Edition, piyasaya sürüldü. Bu e-okuyucu, daha süratli bir işlemciye sahip ve 64GB dahili depolama alanıyla geliyor. Büsbütün İngilizce lisan takviyesine sahip olan bu aygıt, kullanıcıların zahmetsizce kitap okumalarını sağlıyor.

InkPalm Küçük 5 Pro‘nun tasarımı hayli kompakt. Cebinizde rahatça taşıyabileceğiniz bu e-okuyucu, 5.2 inç büyüklüğünde bir E INK Carta HD e-kağıt ekranla geliyor. Ekranın çözünürlüğü 1280 x 780 piksel ve 284ppi yoğunluğunda. Ekranı, çizilmelere ve darbelere karşı koruyan bir cam katman bulunuyor ve ekran çerçevesiyle tıpkı düzeyde. Aygıtın renk şeması ise çerçeve etrafında siyah ve öteki kısımlarda gümüş renkte. Ayrıyeten düşük ışıklı ortamlarda yahut gece kitap okuma tecrübenizi artırmak için 24 sıcak ve soğuk LED ışığına sahip.

Xiaomi, yeni küçük e-okuyucu modeli Moaan inkPalm 5 Pro’yu tanıttı

Bu e-okuyucu, 1.8GHz suratında çalışan bir Quanzi dört çekirdekli işlemci ile donatılmış. 1GB RAM’e sahip olan aygıt, Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 temas seçeneklerini destekliyor. Aygıtın yan kısmında ses düğmeleri bulunuyor ve bu düğmeler kimi okuma uygulamalarıyla manuel sayfa çevirme fonksiyonu de görüyor. Aygıt, Android 8.1 işletim sistemini kullanıyor ve kullanıcılara kendi uygulamalarını yüklemeleri için iki farklı seçenek sunuyor: aygıtın tarayıcısı üzerinden yahut USB-C portu aracılığıyla. 1,300mAh kapasiteli pil, aygıtın yaklaşık 7 gün müddetle çalışmasını sağlıyor.

Yeni kullanıcılar için, aygıtta kimi Çince uygulamaların İngilizce lisan dayanağı olmadığını belirtmek gerekir. Bu nedenle, bu uygulamaları aygıtı satın aldıktan sonra kaldırmanız gerekebilir. Moaan inkPalm 5 Pro Küçük e-Reader Edition’ı Good e-Reader Mağazası’ndan 209.99$ fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar