Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi’nin yeni güvenlik kamerası göz dolduruyor

Xiaomi’nin yeni güvenlik kamerası göz dolduruyor

Xiaomi’nin yeni akıllı kamerası, Çin’de satışa sunuldu. Bu yeni model, Xiaomi Akıllı Kamera 3 Pro, 3K kalitesinde görsel sunarak dikkat çekiyor. Kamera, 5MP çözünürlüğe sahip olup 2960 x 1666 piksel bedeline sahip. Bilhassa karanlık ortamlarda etkileyici sonuçlar sunabilmek ismine ultra düşük ışıkta tam renk ve yüksek hassasiyetli bir manzara sensörüne sahip.

Kamera, insan aktivitesinin algılanmasına yardımcı olan yerleşik kızılötesi dolum ışığına sahip. Kamera, yakınlarda biri olduğunda otomatik olarak kullanıcıyı bilgilendirir. AI yüz tanıma özelliği sayesinde tanıdıklarınızı ve yabancıları ayırt edebilir. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) modu, kuvvetli ışık yahut karşı ışık durumlarında daha fazla ayrıntının korunmasını sağlar.

Xiaomi’nin yeni güvenlik kamerası göz dolduruyor

Bu akıllı kamera modeli, bir Bluetooth Mesh ağ geçidine sahip. Bu, akıllı mesken aygıtı denetim merkezi olarak da fonksiyon görebilir. Aygıtlar ortasındaki akıllı ilişkiyi esnek bir halde komuta edebilir ve dağıtabilir. Şayet meskende olağandışı bir gürültü algılarsa, bu özellik sahibine uzaktan bildirim gönderir. Birebir vakitte bebek ağlamasını gerçek vakitli olarak algılar ve bir bildirim gönderir.

Xiaomi Akıllı Kamera 3 Pro, MJA1 isminde özel bir MIJIA güvenlik çipine sahip. Bu çip, özel bir anahtar ve sertifika ile gelir. Kameranın güvenlik yapısı, bilgi irtibatını ve kullanıcının kapalılığını garanti eder. Kameranın uyku müddetini gereksinimlerinize nazaran özelleştirebilirsiniz. Xiaomi Akıllı Kamera 3 Pro ile iki taraflı sesli aramalar yapabilirsiniz. Bağımsız bir kaviteye sahip büyük çaplı hoparlör ve mikrofon sayesinde 8 metrelik bir yarıçap içinde sesi algılayabilir. Bu akıllı kamera, JD.com üzere perakende platformlarından yaklaşık olarak 44 dolar karşılığı 319 yuan fiyatıyla satın alınabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar