Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi'nin yeni mekanik klavyesi ilgi çekiyor

Xiaomi’nin yeni mekanik klavyesi ilgi çekiyor

Xiaomi, klavye meraklılarını ve üretkenlik arayışındaki bireyleri etkileyecek bir dizi bilhassa donatılmış kompakt bir klavye olan Xiaomi Mekanik Klavye TKL’yi resmi olarak piyasaya sürdü. TKL terimi, TenKeyLess’in kısaltmasıdır ve bu, klavyenin sayısal bir tuş grubuna sahip olmadığı manasına gelir. Böylelikle, bu kompakt klavye, klavye meraklıları ve üretkenlik arayanları kendine hayran bırakacak çarpıcı bir özellik dizisine sahiptir.

Xiaomi Mekanik Klavye TKL, kullanıcıların uzun müddet boyunca rahat ve ergonomik bir yazma tecrübesi sürdürebilmelerini sağlamak için F tuşu alanı ile ana tuş alanı ortasındaki arayı sıkıştırma muvaffakiyetini gösterirken, dikkatlice optimize edilmiş 87 tuşlu bir sistem benimser. Keycaps, daha büyük bir yay ile fikirli bir biçimde düzenlenir, böylelikle yorgunluk azaltılır. Keycaps, iki renkli enjeksiyon kalıplama süreci kullanılarak üretilmiştir. İki renkli dizaynın bir sonucu olarak, art aydınlatmalı klavye karanlıkta izlenmeye paha bir hoşluktur. Art ışık efekti daima ışık, nefes alma, yıldız ışığı ve daha fazlasını içerir.

Xiaomi’nin yeni mekanik klavyesi ilgi çekiyor

Klavye ayrıyeten, sol tarafta vazifeler yahut sistemler ortasında sıkıntısız bir halde geçiş yapabilmek için tasarlanmış bağımsız düğmelerle birlikte gelir. Xiaomi Mekanik Klavye TKL, iki mil tipi sunar; ofis çalışması için harika olan, pürüzsüz, lineer yazma için portakal VC Pro ve oyuncular için beyaz VB Pro anahtarı, tatmin edici bir dokunsal his ve oyun sırasında geliştirilmiş onay sunar. Windows ve macOS sistemleri ile uyumluluk ve Bluetooth, kablosuz 2.4GHz ve kablolu kontaklar için dayanak sunarak, Xiaomi Mekanik Klavye TKL çeşitli kurulumlara basitçe adapte olur. 2000mAh’lik pil, kesintisiz uzun saatler boyunca kullanımı garanti eder.

Fiyatlandırma ve Uygunluk açısından, Xiaomi Mekanik Klavye TKL, 199 yuan (28$) karşılığında kitlesel finansman altında sunuluyor. Kitlesel finansman aktifliğinin akabinde, kablosuz klavye 249 yuan (34$) karşılığında satışa sunulacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar