Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilVivo, katlanabilir akıllı telefon pazarında gösteriye hazırlanıyor

Vivo, katlanabilir akıllı telefon pazarında gösteriye hazırlanıyor

Önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde Vivo, yeni katlanabilir akıllı telefon serisinin bir modülü olarak X Fold 3, X Fold 3 Pro ve X Flip 2 modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Çinli teknoloji devinin bu yeni aygıtlarını, amiral gemisi X100 Pro+ modeli ile birlikte tanıtması bekleniyor ve bu hususta Weibo platformunda etkin olan bir duyumcu, hususa dair farklı ayrıntılar paylaştı. Bu ortada, Vivo’nun X100 serisi hakkındaki söylentiler de şimdiden sirkülasyona girmiş durumda.

X100 ve X100 Pro modelleri, MediaTek Dimensity 9300 yonga seti ile gelecek olup, X100 Pro+ modelinin ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti tarafından güçlendirileceği belirtiliyor.

Vivo, katlanabilir akıllı telefon pazarında gösteriye hazırlanıyor

Vivo X Fold 3 Pro, kısa bir müddet evvel IMEI veritabanında V2337A model numarası ile görüldü. Lakin X Fold 3 ve X Fold 3 Pro modelleri ortasındaki farklılıklar hakkında şimdi net bir bilgi yok.

Buna ek olarak, şirketin X Flip 2‘yi de birebir vakit diliminde Çin’de piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor. İsminden da anlaşılacağı üzere, yeni katlanabilir telefonlar, evvelki X Fold 2 serisinin ve orijinal X Flip akıllı telefonun halefi olacak. Aygıtların yakın vakitte Çin’de piyasaya sürülmesi kesin üzere gözükse de, hangi modellerin küresel pazara sunulacağı hala belirsizliğini koruyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar