Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaDonanımYalnızca Bir Tarafı Kulaklık Olan Kablosuz Kulaklık: EKSA H1

Yalnızca Bir Tarafı Kulaklık Olan Kablosuz Kulaklık: EKSA H1

Hayatın giderek dijitalleşmesi ile birlikte önem kazanmaya devam eden kablosuz kulaklıklar, zaman zaman hayattan soyutlaması nedeniyle istenmeyen sorunlara yol açabiliyor. Bu durumun farkında olan Çinli teknoloji şirketi EKSA ise yalnızca sol veya sağ kulağa takılan özel tasarım bir kablosuz kulaküstü kulaklık geliştirdi. Gelin hep birlikte, “H1” isimli bu ilginç kulaklığa hep birlikte bakalım.

EKSA H1, aslında standart bir kablosuz kulaküstü kulaklıklardan pek de farklı değil. Ancak bu kulaklığın bir tarafında, kulağınızı tümüyle saracak bir bölüm bulunmuyor. Böylelikle bir yandan telefonla konuşurken ya da müzik dinlerken, diğer yandan da hayattaki sesleri duyabiliyorsunuz. Boş kısım, ergonomik şekilde tasarlanmış bir bölüm ile başınızı çevreliyor.

İşte tek taraflı kablosuz kulaküstü kulaklık EKSA H1

Şinasi Kaya: Yalnızca Bir Tarafı Kulaklık Olan Kablosuz Kulaklık: Eksa H1 1

EKSA’nın tek taraflı kablosuz kulaklığı, yalnızca 140 gram ağırlık değerine sahip olan nispeten hafif bir kulaklık. Kulağınıza taktığınız bölümde kontrol butonlarına sahip olan EKSA H1, bu sayede kulaklığın kontrolünü kolaylaştırıyor. 50 metrelik menzile sahip olan ve PC, dizüstü bilgisayarlar, Mac’ler ve akıllı telefonlar gibi ürünlerin tümünde kullanılabiliyor. Üstelik bu kulaklığı aynı anda birden çok cihaza bağlayıp, işleri daha da kolaylaştırabiliyorsunuz.

EKSA H1, 500 mAh kapasiteli büyük bir batarya ile geliyor. Bu batarya ile 57 saat boyunca müzik dinleyebilir, 30 saat görüşme yapabilirsiniz. Kulaklığın bekleme süresi ise tam 165 saat. Kolay kolay bitmeyecek bu bataryayı şarj etmek içinse sadece 1,5 saate ihtiyaç duyacaksınız. Son olarak; bu kablosuz kulaküstü kulaküstü kulaklığın gürültü engelleme özelliğine sahip olduğunu da belirtelim.

Eğer siz de EKSA H1 ile ilgili detaylı bilgi edinmek isterseniz; ürünün resmi internet sitesi için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu kablosuz kulaküstü kulaklığı satın almak isterseniz de Amazon için buradaki, Aliexpress için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar