Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaOtomobilYeni Fiyat Doblo Türkiye satış tarihi muhakkak oldu!

Yeni Fiyat Doblo Türkiye satış tarihi muhakkak oldu!

Türkiye’de hafif ticarinin hükümdarı olarak bilinen Fiat Doblo, artık üçüncü jenerasyonuyla yollara çıkıyor. Bilindiği üzere Stellantis Grubu aracın üretimini TOFAŞ’tan almış ve İspanya’daki fabrikalarına kaydırmıştı. Ne var ki bundan yaklaşık olarak bir yıl evvel Fiat Doblo büsbütün yenilendi ve de kuzenlerine benzeri bir tasarım çizgisine kavuştu.

Yeni Fiyat Doblo Türkiye satış tarihi belirli oldu!

Yenilenen Fiat Doblo, artık eniştelerin tanıdığı ve bildiği Doblo olmaktan çok uzak bir profil çiziyor. İmaj olarak Citroen Berlingo, Peugeot Rifter ve Toyota Proace City ile büsbütün birebir çizgide olan Yeni Fiat Doblo, motor seçenekleri manasında da kuzenleriyle yakın bir seçenek havuzuna sahip olacak. Elektrikli versiyonuyla Avrupa pazarında yollara çıkan kelam konusu modelin Türkiye topraklarına da bu versiyonuyla gelmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni Fiat Doblo’nun nasıl bir fiyat bandında satışa çıkacağına dair elimizde şimdi net datalar yok. Lakin kelam konusu modelin ne vakit ülkemizde satışa sunulacağı artık biliniyor. Elde edilen bilgiler, Yeni Fiat Doblo’nun Haziran ayından itibaren yetkili satıcılardaki yerini alacağını bizlere söylüyor. Ayrıyeten modelin artık eskisi kadar bütçe dostu olmayacağı ve kuzenlerine yakın bir başlangıç fiyatına sahip olacağı da beklentiler dahilinde.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar