Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOtomobilYenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı: İşte Çok Daha Modern Tasarımı ve Yeni Citroen...

Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı: İşte Çok Daha Modern Tasarımı ve Yeni Citroen Logosu

Fransız otomobil şirketi Citroen’in Türkiye’de de sevilen hafif ticari aracı Berlingo, yenilendi. Hem iç hem de dış tasarımda dikkate değer yeniliklere ev sahipliği yapan otomobil, bireysel kullanıcıları da etkilemeyi başaracak gibi görünüyor.

2024 model Citroen Belingo, markanın geçtiğimiz yıl duyurduğu yeni logosuna ev sahipliği yapıyor. Bu yeni logo, aracın yeni bir silüet edinmesini sağlamış durumda. Yeni nesil LED destekli farlar ile nispeten kapalı ızgara, aracın oldukça şık görünmesine imkân tanıdı.

Karşınızda 2024 Citroen Berlingo

Ulaş Utku Bozdoğan: Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı: İşte Çok Daha Modern Tasarımı Ve Yeni Citroen Logosu 1

2024 model Citroen Berlingo’nun arka kısmında çok büyük bir değişim yok. Oldukça büyük ve açılabilir bir arka cama ev sahipliği yapan otomobil, dikey aydınlatmalarla donatıldı. Tasarımcılar, arka kısımda yeni logoyu değil, Citroen ibaresini tercih etmişler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı: İşte Çok Daha Modern Tasarımı Ve Yeni Citroen Logosu 3

Citroen Berlingo’nun iç kısmına baktığımızda ise oldukça modern bir yaşam alanı ile karşılaşıyoruz. Tam dijital gösterge ekranının bulunduğu Citroen Berlingo, 10 inç boyutlu bilgi-eğlence ekranı ile donatıldı. Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto desteği bulunan otomobil, kablosuz şarj pedine de ev sahipliği yapıyor. Yük taşıyacak olan kullanıcılar, arka koltukları tamamen yatırabilecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı: İşte Çok Daha Modern Tasarımı Ve Yeni Citroen Logosu 5

2024 model Citroen Berlingo’nun motoruna ilişkin bir açıklama yapılmadı ancak bu otomobilin elektrikli versiyona da sahip olacağı zaten biliniyor. Önümüzdeki yıl içinde piyasaya sürülecek otomobilin fiyatı, şimdiden merak konusu.

Citroen güncel fiyat listesi için:

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar