Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOyunZelda: Tears of the Kingdom, Rekor Sürede Bitirildi

Zelda: Tears of the Kingdom, Rekor Sürede Bitirildi [Video]

Nintendo sahipleri, son birkaç gündür sadece The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom‘a odaklanmış durumdalar. Cuma günü resmen yayınlanan oyun, uzun bir süredir bekleniyordu ve ilk aşamada da oyunculardan tam not aldı. Ayrıca Tears of Kingdom, daha ilk günlerinde kırılan rekorlarla da gündemde.

Popüler The Legend of Zelda serisinin en yeni oyunu ile ilgili gelen haberler, oyunun sadece bir buçuk saat gibi kısa bir sürede tamamlanabildiğini ortaya koydu. En azından şimdilik. Bu rekor önümüzdeki günlerde tekrar tekrar kırılabilir. Bu noktada bir hatırlatma geçmekte fayda var; The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın selefi Breath of the Wild, 23 dakika 51 saniyede tamamlanmıştı.

YouTube’da da paylaşıldı!

Şinasi Kaya: Zelda: Tears Of The Kingdom, Rekor Sürede Bitirildi [Video] 1

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ı sadece 94 dakika 33 saniyede bitiren gymnast86, o anları kendi YouTube kanalından paylaştı. Unutmamanız gereken bir husus var: Oyunun tamamlanmış olması, bölümlerle ilgili çok sayıda spoiler yemenize yol açabilir.

The Game Awards etkinliklerinde “En Çok Beklenen Oyun Ödülü“ne layık görülen The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, aksiyon-macera türünde bir oyun. Fantastik bir dünyada geçen oyunda, size verilen görevleri yerine getirmeye ve oyunun en sonundaki devasa yaratığı alt etmeniz gerekiyor. İşte gymnast86, bunu sadece 94 dakikada tamamlamayı başardı.

İşte The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın rekor sürede bitirildiği o oyun:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ile ilgili her şeyi anlattığımız detaylı içeriğimiz için:

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar