Salı, Ekim 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobil1 Milyon Kişi Oppo Find N Almak İçin Sıraya Girdi

1 Milyon Kişi Oppo Find N Almak İçin Sıraya Girdi

Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonu Oppo Find N, 15 Aralık’ta tanıtıldı ve telefonun satışa sunulan ilk partisi anında tükendi. Katlanabilir cihaza olan talep o kadar yüksek ki, marka siparişlere yetişemiyor. Yaklaşık olarak 1 milyon kişi, katlanabilir telefonu satın almak için kayıt yaptırmış durumda ve bu nedenle Oppo, tedarik sorunlarıyla karşı karşıya kaldı.

GSM Arena’nın haberine göre, Oppo Çin Başkanı Liu Bobbee, katlanabilir akıllı telefona olan yüksek talebin ana nedeninin yaklaşık olarak 1.200 ila 1.400 dolar bandındaki cazip satış fiyatının yanı sıra, katlanabilir telefonun kompat tasarımı ve iç ekrandaki neredeyse görünmez olan kat yeri olduğunu ifade etti.

Çin’deki akıllı telefon rezervasyonları, diğer ülkelerdekinden farklı çalışıyor. Kullanıcılar stok geldiğinde bilgi almak için e-postalarıyla kaydoluyorlar. Dolayısıyla bu, bir milyon kullanıcının aslında katlanabilir telefonu kesin olarak satın almayacağı, ancak satın almayı düşündüğü anlamına geliyor.

Yine de bu, Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonuna aşırı bir talebin olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ancak ne yazık ki Oppo Find N, Çin pazarı dışında satışa sunulmayacak. Bu nedenle Oppo’nun yakın gelecekte küresel pazar için farklı bir katlanabilir telefon modelini duyurması bekleniyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar