Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilAndroid 12 tabanlı Realme UI 3.0, Realme 8 telefonlarda erken erişime sunuldu

Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, Realme 8 telefonlarda erken erişime sunuldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Android 12 Tabanlı Realme Ui 3.0, Realme 8 Telefonlarda Erken Erişime Sunuldu 1

Realme, Android 12’nin kararlı sürümünün yayınlanmasının ardından arayüzünün de bir yükseltme alacağını duyurmuş ve erken erişim programını başlatmıştı. Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 artık Realme 8 akıllı telefonda da kullanılabilecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Android 12 Tabanlı Realme Ui 3.0, Realme 8 Telefonlarda Erken Erişime Sunuldu 3

Realme UI 3.0 Erken Erişim artık Realme 8’de

Gelişmiş gizlilik kontrolleri, daha hızlı sistem performansı, daha fazla kişisel ayar seçeneği gibi birçok yenilik sunan Realme UI 3.0 artık Realme 8’de erken kullanıma açıldı.

Kullanıcılar, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 Erken Erişim için Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun > Deneme Sürümü > Şimdi Uygula adımları üzerinden kayıt olabilecekler. Şirket, sınırlı sayıda Realme 8 kullanıcılarının erken erişim programından yararlanabileceğini belirtiyor.

Şirket, güncelleme için Realme 8 kullanıcılarının telefonunun pilinin %60’ın üzerinde olması gerektiğini söyledi. Ayrıca bunun bir erken erişim programı olduğu için kullanıcıların bazı hatalarla karşılaşma ihtimallerinin olduğunu belirtmekte fayda var.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar