Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobilApple çıldırdı! Türkiye’ye özel yarı fiyatına iPhone satacaklar!

Apple çıldırdı! Türkiye’ye özel yarı fiyatına iPhone satacaklar!

Akıllı telefon pazarındaki en büyük isimlerden biri olan Apple, yıllardan beri Samsung’un gerisinde yer alıyor. Bir türlü doruğa yerleşemeyen Amerikalı teknoloji devi, bu şanssızlığını 2024 yılında bitirmeye kararlı. Zira Apple, 2024 yılında Türkiye’nin de ortalarında yer aldığı birtakım pazarlarda yarı fiyatına iPhone satışı yapmaya hazırlanıyor.

ABD kaynaklı haberlere nazaran Apple, Türkiye’nin de ortasında yer aldığı Asya pazarında yenilenmiş iPhone satışlarına başlayacak. Bu satışlar direkt olarak Apple’ın online sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Telefonların fiyatları da ziyadesiyle uygun olacak. Zira bu modeller yenilenmiş olacakları için ek bir vergi kelam konusu olmayacak.

Apple çıldırdı! Türkiye’ye özel yarı fiyatına iPhone satacaklar!

Apple’ın satacağı telefonlar 1’den 5’e kadar derecelendirilmiş bir halde karşımıza çıkacak. 1 en pak iPhone’u söz ederken, 5 ise kozmetik açıdan en kusurlu iPhone modelini simgeleyecek. Apple bu satışlarda yalnızca telefonu karşı tarafa ulaştıracak. Yani kutu ya da aksesuar gönderimi olmayacak. Telefonlarda 3 aylık bir garanti mühleti bulunacak. Genel itibariyle satışa çıkacak telefonlar teknik taraftan kusursuz olacak. Tüm özellikleri çalışır vaziyette olan aygıtların pil düzeyleri de yüzde 100 olacak.

Apple’ın yenilenmiş olarak hangi modelleri satacağı şimdi netlik kazanmış değil. Ama bu satışlardaki en eski telefonun iPhone 11, en yeni telefonun ise iPhone 13 olacağı argüman ediliyor. Tabi ki yeniden de bekleyip göreceğiz.  

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar