Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilApple Türkiye fiyatları için harekete geçti! Büyük indirim kapıda

Apple Türkiye fiyatları için harekete geçti! Büyük indirim kapıda

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Türkiye Fiyatları Için Harekete Geçti! Büyük Indirim Kapıda 1

Akıllı telefon pazarının geneline baktığımızda Apple’ın en çok konuşulan markalar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Cupertino merkezli şirket küresel ölçekte de en fazla telefon satan 2. isim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Türkiye Fiyatları Için Harekete Geçti! Büyük Indirim Kapıda 3

Her ne kadar zaman zaman 3. sıraya da düşse, Apple genel olarak en çok kazanan marka olmayı başarıyor. Yani en çok telefonu satamasa da en çok kazanan hep Apple oluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Türkiye Fiyatları Için Harekete Geçti! Büyük Indirim Kapıda 5

Bu durumun genel nedeni ise Apple’ın katı fiyat politikası. Diğer markalara baktığımızda 100 – 200 dolar arasına onlarca model olduğunu görüyoruz. Apple’ın ise modelleri genel olarak 500 doların üzerinde bir fiyatlandırmaya sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Türkiye Fiyatları Için Harekete Geçti! Büyük Indirim Kapıda 7

Hal böyle olunca Apple’ın en çok kazanan marka olması da bizleri şaşırtmıyor. Peki ya Türkiye’de durum ne? Malum Türkiye’de iPhone fiyatları hayli uçuk seviyelerde.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar