Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilApple'dan ihtilal üzere özellik! iPhone'cular yaşadı!

Apple’dan ihtilal üzere özellik! iPhone’cular yaşadı!

Teknoloji devi Apple, tüketicilere çığır açacak bir yenilik sunmaya hazırlanıyor. Şirket, kutusundan çıkan iPhone’ları birinci açıldığında otomatik olarak güncelleyecek bir teknoloji geliştirdi. Bu sayede kullanıcılar, telefonlarını aldıkları anda son güncellemelere sahip olacaklar.

Mobil aygıt sanayisindeki başkanlardan biri olan Apple, teknoloji ve kullanıcı tecrübesi mevzularında daima olarak yenilikler yapmayı hedefliyor. Mark Gurman tarafından ortaya atılan son argümana nazaran, Apple, yeni bir teknoloji üzerinde çalışıyor ve bu teknoloji sayesinde iPhone’ların kutusundan çıkar çıkmaz yazılım güncellemelerini almasını sağlayacak.

Apple’dan ihtilal üzere özellik! iPhone’cular yaşadı!

Bu yeni teknolojinin temelinde, akıllı bir “ped” bulunuyor. Savlara nazaran Apple, iPhone’ları, tüketiciye ulaşmadan evvel bu akıllı ped üzerinden güncelleyecek. Böylelikle müşteriler, telefonlarını aldıklarında güncellemeleri beklemek zorunda kalmayacaklar.

Apple’ın bu teknolojiyi yalnızca kendi mağazalarında mı kullanacağı, yoksa üçüncü taraf satıcılarla da mı paylaşacağı şimdi net değil. Tahminen de Apple, bu yeniliği tüm ülkelerde ithalatçılar aracılığıyla kullanmayı planlıyor. Ayrıntılar, Apple’ın resmi açıklamalarıyla netleşecek.

Bu teknoloji, bilhassa yeni iPhone modelleri satın alan tüketiciler için büyük bir kolaylık sağlayacak. Güncellemeler, aygıtların güvenliği, performansı ve fonksiyonelliği açısından hayli kıymetli. Bu yenilik sayesinde Apple, müşterilerinin tecrübesini daha da geliştirmeyi amaçlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar