Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilApple'ın Tek Bir Ülkede, Aslında Yeni Olmayan "Yeni" Bir Tablet Tanıttığı Ortaya...

Apple’ın Tek Bir Ülkede, Aslında Yeni Olmayan “Yeni” Bir Tablet Tanıttığı Ortaya Çıktı

Pazartesi günü sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın 17 Ekim Salı günü bir lansman gerçekleştirebileceğinden ve bu lansmanda üçüncü nesil Apple Pencil ile birlikte yepyeni iPad’leri tanıtabileceğinden bahsettik. Salı günü, bu etkinlik gerçekleşti. Ancak şirket, sadece üçüncü nesil Apple Pencil ile tüketicileri buluşturdu. iPad’ler, büyük beklentiye rağmen tanıtılmamıştı.

Ancak şimdi, durumun çok da böyle olmadığı anlaşıldı. En azından Çin için… Apple’ın sadece Çin’de, yeni bir iPad tanıttığı ortaya çıktı. Fakat bu yeni bir model değildi. 10. nesil iPad’in yenilenmiş bir sürümüydü ve aslında pek çok ülkede de zaten satılıyordu.

Apple’ın Çin’deki yeni iPad’i, eSIM desteği sunuyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple'In Tek Bir Ülkede, Aslında Yeni Olmayan &Quot;Yeni&Quot; Bir Tablet Tanıttığı Ortaya Çıktı 1

Apple’ın Çin için oluşturduğu basın bülteni sayfasında, üçüncü nesil Apple Pencil için bilgilendirme yapılıyor. Şirket, bu makalenin arasına, yeni iPad ile ilgili birkaç cümle yerleştirdi. İşte o makalenin daha fazla gazeteci tarafından incelenmesi, şirketin aslında yeni bir iPad tanıttığını ortaya çıkarmış oldu. Apple’ın basın bültenine göre Çinli tüketiciler, artık 10. nesil iPad’in eSIM destekli versiyonunu satın alabilecekler.

eSIM desteğine sahip olan 10. nesil iPad, bu özelliğinin dışında bir farklılık sunmuyor. Bu bağlamda; renk seçenekleri, ekran boyutu, A14 Bionic işlemci ve diğer özellikler, pek çok ülkede satılan 10. nesil iPad ile tamamen aynı. Bu arada; 10. nesil iPad’in eSIM desteğinin Türkiye’deki versiyonlarda zaten bulunduğunu belirtelim…

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar