Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaMobilBaseus gürültü engelleyen kulaklığını duyurdu

Baseus gürültü engelleyen kulaklığını duyurdu

Ulaş Utku Bozdoğan: Baseus Gürültü Engelleyen Kulaklığını Duyurdu 1

Ülkemizde de aksesuar pazarının önemli isimlerinden birisi haline gelen Çinli Baseus hitap ettiği kitleyi genişletiyor. Baseus Bowie H1 kablosuz kulaklık gürültü engelleme trendine katılıyor.

Baseus Bowie H1 özellikleri ve fiyatı

Baseus Bowie H1 kablosuz kulaklık modeli şık bir görünüme sahip ve piyasadaki premium modellere alternatif olmayı amaçlıyor. 40mm dinamik sürücü kullanan cihaz tatmin edici bir ses kalitesi sunuyor.

Nokia WHP-101 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün önce eklendi

Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olan kulaklık 40 desibel seviyesine kadar gürültü engelleme yapabiliyor. Ayrıca bir şeffaf modu da bulunuyor. Her iki kulak modülünde de kontrol tuşlarına yer verilmiş.

Diğer bir önemli özellik ANC kapalı iken 70 saate kadar kullanım ömrü sunması. Böylece Nokia ve Sennheiser’ı geçerek sektörde en yüksek süreye ulaşıyor. ANC açık iken de 40 saat süre elde ediliyor. Baseus Bowie H1 kulaklık modeli Aliexpress üzerinde 68$ civarında bir fiyat etiketi ile satılıyor.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar