Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaBeReal merakla beklenen yeni özelliğini kullanıma sundu

BeReal merakla beklenen yeni özelliğini kullanıma sundu

RealPeople, “dünyanın en değişik insanlarının” küratörlüğünü yaptığı bir vakit çizelgesi. Burada geri bildirim sportmenler, sanatkarlar, aktivistler ve başka değerli kullanıcılardan gelen güncellemeleri içerecek.

BeReal’deki başka herkes üzere, RealPeople vakit çizelgesinde yer alan kullanıcılardan, uygulama günün bir noktasında onlara bir bildirim gönderdiğinde, her şeyi bırakıp telefonlarının ön ve art kameralarıyla hayatlarının bir fotoğrafını çekmeleri istenecek. BeReal’e nazaran bu, RealPeople’ın tenis yıldızı Coco Gauff ve müzikçiler Tinashe ve Danny Ocean üzere bireylerin günlük hayatlarına “filtrelenmemiş gerçek bakışlar” sunmasını sağlıyor.

BeReal merakla beklenen yeni özelliğini kullanıma sundu

Şirket bir blog gönderisinde “RealPeople etkilemek, beğenileri yahut yorumları toplamak yahut markaları tanıtmakla ilgili değil” diye yazdı. “Mükemmel photoshop’lu fotoğraflar, eser teklifleri yahut gönderi kılığına girmiş reklamlar görmeyeceksiniz. Hepimizin düşündüğümüzden daha çok birbirimize benzediğimizi göstermeye çalışıyoruz.”

Geçen hafta kullanıma sunulan Bonus BeReal özelliğinde olduğu üzere, RealPeople daha geniş çapta kullanıma sunulmadan evvel sırf Birleşik Krallık’ta kullanılabilecek. Bir RealPeople gönderisine bir emoji ile reaksiyon verebilecek yahut onu gizleyebileceksiniz.

Gözlemciler, BeReal’in 2022’de kazandığı ivmeden yararlanacak kadar süratli hareket etmediğini ileri sürüyor. Şirket ise geçen yılın büyük ölçüde, büyük bir kullanıcı akını sırasında hizmeti istikrara kavuşturmakla ilgili olduğunu söylüyor. Şirket ayrıyeten kullanıcı sayılarının son aylarda süratle düştüğü tezlerini da yalanladı. Lakin BeReal, insanları meşgul etmeye yardımcı olmak için nihayet yeni özellikler sunmaya başlıyor; bu, şirketin daha büyük rakipleri onu kopyalamaya başlamadan evvel yapamadığı bir şeydi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar