Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaYazılımBlizzard'ın dijital platformu Battle.net'e Türk Lirası geliyor

Blizzard’ın dijital platformu Battle.net’e Türk Lirası geliyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Blizzard'In Dijital Platformu Battle.net'E Türk Lirası Geliyor 1

Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden birisi olan Blizzard‘ın bildiğiniz gibi PC tarafında kendine ait bir platformu bulunuyor. Battle.net isimli bu platformdan da geçtiğimiz saatlerde güzel bir haber geldi.

Battle.net’e Türk Lirası Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde kullanıcılara Blizzard tarafından bir mail atıldı. Bu mailde 4 Mayıs tarihinde Battle.net’e Türk Lirası ekleneceği müjdesi verildi. Daha öncesinde Battle.net’te ne yazık ki Euro üzerinden alış veriş yapılabiliyordu. 4 Mayıs’tan itibaren ise Türk Lirası üzerinden alışveriş yapabileceğiz.

Xbox & Bethesda sunumu duyuruldu

1 sa. önce eklendi

Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama şu şekilde: “Bu güncellemeyle beraber, şu anda Türkiye’deki oyuncuların elinde bulunan Battle.net bakiyesi, en son spot döviz kuru üzerinden Türk lirasına çevrilecek. Buna ek olarak, fiyatlarda da bazı düzenlemeler olacak. Ayrıca World of Warcraft aboneliği otomatik olarak Türk lirasına çevrilecektir.”

“Buna ek olarak, fiyatlarda da bazı düzenlemeler olacak.” cümlesi bizleri mutlu etti diyebiliriz umuyoruz ki yerel fiyatlandırma görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Blizzard’ın dijital platformu Battle.net’e Türk Lirası geliyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar