Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaYazılımBu da oldu: Call of Duty serisi masa oyununa dönüşüyor!

Bu da oldu: Call of Duty serisi masa oyununa dönüşüyor!

Meral Erden: Bu Da Oldu: Call Of Duty Serisi Masa Oyununa Dönüşüyor! 1 Bugün yapılan resmi açıklamada Activision, Call of Duty serisinden ilham alan masa üstü rol yapma oyunu Call of Duty: The Board Game‘in yolda olduğu duyurdu. Arcane Wonders, Genuine Entertainment ve Evolution iş birliği ile tasarlanan masa oyunu, 2024’te dünya çapında satışa sunulacak. İşte ayrıntılar

Call of Duty masa oyununa dönüşüyor

Paylaşılan ayrıntılara göre Call of Duty: The Board Game, oyuncuların seçkin askerlerin rollerini üstlendiği ve Call of Duty serisinin ikonik haritalarında birbirleriyle savaştığı bir strateji oyunu olacak. Şimdi detayları bilinmiyor olsa da tanınan seriden Captain Price, Ghost ve Soap üzere karakterlerle müsabakamız kuvvetle beklenen. Ayrıyeten masa oyunu, farklı senaryolar ve oyun modları sunacak.

Konu hakkında yapılan duyuruda Arcane Wonders CEO’su ve dizayncısı Bryan Pope, ”Call of Duty’ serisini masaya getirmek için Activision ile iştirak yapmaktan heyecan duyuyoruz. COD hayranları olarak, görüntü oyunlarının kapsamını, risklerini ve yoğunluğunu oyuncuların seveceği biçimlerde yakalamak için çok çalıştık. COD’un unutulmaz cümbüş ve rekabetçi yapısını oyun gecelerine taşımayı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Geçmişten bugüne aşina olduğumuz Call of Duty serisinin masa oyunu formatına dönüştüğünü görmek sahiden değişik olacak. Call of Duty: The Board Game, 2023 Sonbaharında Kickstarter’da ön siparişe açılacak. Global satışların ise 2024 yılında başlaması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar