Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımBu fare oyunseverleri çok memnun edecek

Bu fare oyunseverleri çok memnun edecek

Çinli teknoloji devi Lenovo, Legion M5 Pro oyun faresini, küresel pazardaki lansmanının akabinde Çin pazarına sundu. Bu yeni eser, rekabetçi oyun dünyasına hitap eden eşsiz özellikleri ile dikkat çekiyor.

Lenovo Legion M5 Pro, PAW3395 sensörü sayesinde oyun sırasında hassas izleme ve nokta atışı doğruluk sağlıyor. 1000Hz’lik çarpıcı bir geri dönüş süratiyle, fare minimal gecikme sunuyor ve kesintisiz bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Ayrıyeten, farede, 80 milyon tıklamaya kadar güçlü olan şeffaf ve toz geçirmez mikro anahtarlar bulunuyor. Kablosuz kullanım imkanı da sunan fare, tam şarj ile 42 güne kadar kullanım mühleti vadeder.

Bu fare oyunseverleri çok memnun edecek

Ayrıca, Lenovo Legion M5 Pro, tasarımı ile de kullanıcılarını cezbetmeye hazırlanıyor. 93g tartısındaki hafif yapısıyla basitçe hareket ettirilebilen farenin ardında renkli bir ışık bulunuyor. İki yan düğme ile süratli hareketler için özelleştirme imkanı tanıyan fare, kullanıcıların elini rahatça sarmalayarak uzun oyun oturumlarında yorgunluğu minimize ediyor. Ayrıyeten hassaslığı ayarlanabilir özellikte olan fare, kablosuz ya da kablolu olarak kullanılabiliyor ve boyutları 127x70x41mm olarak karşımıza çıkıyor.

Lenovo Legion M5 Pro oyun faresi, Çin’de 149 Yuan (20$) fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Lakin ABD pazarında 29,99$’lık bir fiyatla karşımıza çıkıyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar