Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaOtomobilBu yeni katlanabilir elektrikli bisiklet 110 km menzil sunuyor

Bu yeni katlanabilir elektrikli bisiklet 110 km menzil sunuyor

Motosiklet bölümünün tecrübeli ismi Erik Buell tarafından kurulan Fuell, kent içi kullanıma yönelik yeni elektrikli katlanabilir bisikleti Folld ile elektrikli mobilite eser yelpazesini genişletiyor. Folld, kent sakinleri için kompakt ve kullanışlı bir tahlil sunarak teknoloji, performans ve kullanım kolaylığını bir ortaya getiriyor.

Bisiklet, saatte 25 kilometre sürate kadar çıkabiliyor. Temelinde, Folld, ünlü Çinli uzman Bafang tarafından tedarik edilen güçlü bir art göbek motoruyla öne çıkıyor. Bu motor, nominal olarak 250 watt güç ve 85 Nm tork üretiyor, bu da bisikletin saatte 25 kilometre sürate ulaşmasını sağlıyor. Bu suratın üzerine çıkmak için pedallamanız gerekiyor, bu da bisikletin Avrupa e-bisiklet düzenlemelerine uygun olduğunu garanti ediyor.

Fuell Elektrikli Folld bisikleti, dizaynının bir öbür değerli özelliği olarak bisikletin çerçevesine entegre edilmiş 720 watt-saatlik bir bataryaya sahip. Bu batarya, kaba bir görünüm oluşturmadan şık bir biçimde entegre edilmiş. En düşük yardımcı ayarında tek bir şarjla etkileyici 110 kilometre menzil sunuyor. Bisiklette ayrıyeten beş yardımcı ayar bulunuyor, lakin Avrupa düzenlemelerine uyumlu olarak gaz koluna sahip değil.

Bu yeni katlanabilir elektrikli bisiklet 110 km menzil sunuyor

Fuell, Folld modelini Shimano Altus vites sistemi ve Tektro HD-E 350 hidrolik disk frenleri üzere kaliteli bileşenlerle donatmış. 20 inçlik şişman lastikler, ülkü olmayan kent yollarında daha rahat bir sürüş sağlamak için harika bir seçim.

Folld’un pratik özelliklerinden biri de 10 kilograma kadar yük taşıyabilen katlanabilir art rafı. Bu özellik, bisikletin kullanım alanını artırarak, kentte alışveriş yapmak yahut öteki temel gereksinimleri taşımak için şahane bir seçenek haline getiriyor. Fakat, Folld’un sağlam ve güçlü yapısı, tartısını 37,5 kilograma çıkarıyor. Bu, bisikletlerini sıkça taşıması gerekenler için bir niyet olabilir.

Fiyatı yaklaşık 2,495 euro (yaklaşık 2,731 ABD doları) olan Folld, e-bisiklet pazarında uygun fiyatlı bir seçenek olarak konumlanıyor. Fuell şu anda tanıtım indirimi sunarak fiyatı daha da düşürüyor. Folld’un ABD pazarında sunulup sunulmayacağı şimdi kesinleşmese de, cazip fiyatı ve pratik özellikleriyle, kentte etraf dostu ve verimli bir formda ulaşım sağlamak isteyen kent içi yolcular için cazip bir seçenek oluşturuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar