Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games Store, 17 fiyatsız oyun sunuyor!

Epic Games Store, 17 fiyatsız oyun sunuyor!

Epic Games Store, Steam’in en büyük rakibi olarak kullanıcılarına fiyatsız oyunlar sunmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere firma çoklukla her Perşembe bir yahut iki fiyatsız oyun sunuyor, lakin yeni yıl için özel bir planları var. 2023 yılına hoş bir veda etmek için, Epic 4 Ocak’a kadar 17 fiyatsız oyun dağıtacak. Bu gizemli oyunların kimlikleri şimdi bilinmese de, bugünün fiyatsız oyunu Arka of Rally.

Geçen hafta, Epic Games Store tarafından sunulan fiyatsız oyun, 59.99 dolar fiyat etiketine sahip Destiny 2: Legacy Collection idi. Oyunun değerli bir hayran kitlesi olmasına karşın, oyuncular bu gelişmeden hayal kırıklığına uğradılar. Zira platformdaki fiyatsız teklifin beklenildiği üzere bir oyun değil, fiyatlı bir genişleme paketi olduğu ortaya çıktı. Ne yazık ki, bu hafta da durum değişmedi ve Epic Games’in ikinci fiyatsız oyunu DNF Duel oldu.

Epic Games Store, 17 fiyatsız oyun sunuyor!

Ardı gerisine gelen iki “hayal kırıklığı”ndan sonra, oyuncular üçüncü oyunla durumun değişeceğini düşündüler. Lakin, Epic Games’in üçüncü gizemli oyunu Melvor Idle çıktı. Bir tost makinesinde bile çalışabilen Melvor Idle’ı merak ediyorsanız, yeteneklerinizi geliştirdiğiniz, canavarlarla savaştığınız ve ganimet topladığınız RuneScape esinli bir idle RPG oyunu.

Üç hayal kırıklığından sonra, Epic Games’in dördüncü gizemli oyunu Arka of Rally oldu. Bu oyun, farklı bir yarış oyunu. Fakat, eşsiz grafiklerinin dışında bilhassa dikkat çeken bir yanı yok. Maalesef, bu da Epic Games Store’dan üst üste dört gün hayal kırıklığı manasına geliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar