Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaOtomobilBunun jantı kaç inç? Volkswagen, araç satın almadan evvel artık denemenize imkân...

Bunun jantı kaç inç? Volkswagen, araç satın almadan evvel artık denemenize imkân verecek!

Ulaş Utku Bozdoğan: Bunun Jantı Kaç Inç? Volkswagen, Araç Satın Almadan Evvel Artık Denemenize Imkân Verecek! 1

Amerika ve birçok ülkede olduğu gibi “yaşam tarzı (Lifestyle)” araçlarının popülaritesindeki artış çok fazla arttı. Bunu göz önüne alındığımızda, Volkswagen’in Caddy gibi araçlar bile bu stile uyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bunun Jantı Kaç Inç? Volkswagen, Araç Satın Almadan Evvel Artık Denemenize Imkân Verecek! 3

Pek çok Amerikalı aslında klasik bir araçtan daha çok elektrikli modellere yönelmiş durumda ancak ne olursa olsun, Caddy, kamp hayatı yaşamanıza izin veren bir model sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bunun Jantı Kaç Inç? Volkswagen, Araç Satın Almadan Evvel Artık Denemenize Imkân Verecek! 5

Volkswagen, Caddy modelini alma sözü veren insanlar için ücretsiz olarak aracı alıp denemenize izin veriyor. Deneme sürecinin ilk şartı bir şey satın alacağınıza dair verdiğiniz söz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bunun Jantı Kaç Inç? Volkswagen, Araç Satın Almadan Evvel Artık Denemenize Imkân Verecek! 7

VW, Birleşik Krallık’ta bir Caddy California‘yı bir hafta boyunca 499 £ (yaklaşık 533 $ – ₺8.740,17) karşılığında “Satın Almadan Önce Denemenize” izin verecek, ancak arabayı almaya karar verirseniz, bu kiralama ücreti size indirim olarak geri dönüyor. Takip eden üç ay içinde yaptığınız Caddy California satın alımlarında geçerli.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar