Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilSamsung'un beklenen yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold 4, Galaxy Z Fold 3'ten...

Samsung’un beklenen yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold 4, Galaxy Z Fold 3’ten farklı bir formda gelebilir

Hem Samsung Galaxy Z Fold 4 hem de Samsung Galaxy Z Flip 4’ün Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor ve artık güvenilir bir kaynaktan gelen bir sızıntı, katlanabilir Galaxy Z Fold 4 için bir tasarım değişikliği olabileceğine işaret ediyor.

Düzenli olarak sızıntılar yayınlayan Ice Universe, Galaxy Z Fold 4 düşünülerek tasarlandığı iddia edilen bir kılıfın bazı çekimlerini yayınladı. Bu görüntüler Galaxy Z Fold 3 sürümüyle karşılaştırıldığında oldukça önemli bir fark olduğu söylenebilecek bir şekilde kasa kapalıyken biraz daha geniş olduğu görülüyor.

Kullanıcıların Samsung Galaxy Z Fold 3 ile ilgili şikayetlerinden biri, telefon kapalıyken görülen harici ekranın çok uzun ve dar olmasıydı; bu yüzden yeni model bu şikayeti düzeltmeye çalışabilir gibi görünüyor.

Şinasi Kaya: Samsung'Un Beklenen Yeni Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold 4, Galaxy Z Fold 3'Ten Farklı Bir Formda Gelebilir 1

Ancak bu sızıntıda gerçek ekran ölçüleriyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor ve hatta çok fazla detay olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Sızıntının sadece bir Tweet metninden ve görselden gelmesinden dolayı, Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir telefonu ile ilgili en sağlam sızıntı olmadığını belirtelim.

Yine de, Samsung’un Galaxy Z Fold 3’ün eleştirilerini kabul ettiğini ve Galaxy Z Fold 4 ile mümkün olduğunca çok eleştiriyi çözmeye hazır olduğunu anlayabiliyoruz. Örneğin daha önceki bir sızıntıda, yeni modelin ekranın ortasında daha az fark edilir bir katlama izine sahip olacağı duyulmuştu.

Ayrıca Galaxy Z Fold 4’ün bir önceki modelden daha ince ve daha hafif olacağı da söyleniyor. Katlanabilir telefonların bile bazen cebe girmesi gerektiği düşünülürse, bunun oldukça beğenilecek bir değişiklik olacağı kesin.

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar