Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaOtomobilCitroen Ami fiyatlarında büyük fırsat! Ufak olsun benim olsun diyenler kaçırmasın

Citroen Ami fiyatlarında büyük fırsat! Ufak olsun benim olsun diyenler kaçırmasın

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 1

Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı elektrikli araçlardan birisi de Citroen Ami. Tek bir seçenek ile bir arada gelen Ami, yakın vakte kadar uygun bir etiketle tüketicilere sunuluyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 3

. Fakat gelen son artırımla birlikte aracın fiyatı da önemli düzeylere yükseldi. Bu haberimizde hem aracın özelliklerini yine hatırlayacak hem de yeni fiyatını mercek altına alıyor olacağız. Dilerseniz fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 5

Citroen Ami fiyatları uçtu! Yok artık!

Citroen Ami, minimal tasarım yapısı ve sevimli imajıyla bir arada öne çıkıyor. Donanımsal manada epey sade olan araç, B1 ehliyet sahipleri tarafından kullanılabiliyor. 16 yaş ve üzerindeki her bireyin kullanabileceği model, en fazla 45 km/s sürate kadar ulaşabiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 7

Bir elektrikli aracın en fazla merak edilen ayrıntılarının başında menzil uzaklığı gelir. Citroen Ami, bu noktada tam bir kent aracı olduğunu kanıtlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 9

75 km’lik bir menzil vadeden Ami, uzun seyahatler için kullanıma pek de elverişli değil. Fakat bu modeli satın alanların da temel emeli zati uzun seyahatler yapmak olmuyor. Bu noktada Citroen Ami’nin konut ve iş ortasında kullanılabilecek olan bir araç olduğunu net bir formda söyleyebiliriz. Ami’nin tam şarj olma müddeti ise fabrika bilgilerine nazaran 3 saat.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 11

Citroen Ami’nin güvenlik manasında zayıf olduğunu söylemeye herhalde gerek yok. Bu noktada dikkatli olmakta yarar var. Klima, multimedya ekranı, gösterge ekranı vb. özellikleri de bu araçtan beklerseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 13

Araç en temel donanımlardan bile mahrum diyebiliriz. Tüm bunların bilgisini verdikten sonra artık Citroen Ami’nin aktüel fiyatını sizlerle paylaşmış olalım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Citroen Ami Fiyatlarında Büyük Fırsat! Ufak Olsun Benim Olsun Diyenler Kaçırmasın 15

Ami One Electric

Fiyatı: 390.000 TL

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar