Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaDünyanın en seksi voleybolcusu yeniden nefes kesti! Toplumsal medyada like butonu çöktü!

Dünyanın en seksi voleybolcusu yeniden nefes kesti! Toplumsal medyada like butonu çöktü!

Dünyanın en seksi voleybolcusu seçilen Kayla Simmons, bu unvanı aldıktan sonra voleybol mesleğini bir kenara bırakarak sosyal medyaya yöneldi. ABD’nin Marshall Üniversitesi ekibinde forma giyen seksi yıldız, ani bir karar ile spor mesleğini noktaladı ve fenomen kimliğini ön plana çıkardı. Instagram’da 1 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen Simmons, görünen o ki takipçi sayısını arttırmanın peşinde.

Dünyanın en seksi voleybolcusu tekrar nefes kesti!

Bunu hoş fenomenin paylaşmış olduğu fotoğraflardan anlamak mümkün. Son fotoğrafı ile yeniden yürek hoplatan Kayla Simmons, bikinisinin askısını indirdi ve çok beğenilen göğüslerini ön plana çıkardı. Hayranları hoş modeli adeta beğeni yağmuruna tutarken, yorumlar kısmından kalp ve alev emojileri eksik olmadı. Hatta o denli ki fotoğrafın altına atılan yorumlarda evlenme teklifi edenler bile vardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyanın En Seksi Voleybolcusu Yeniden Nefes Kesti! Toplumsal Medyada Like Butonu Çöktü! 1

Bazı hayranları Kayla Simmons’a OnlyFans hesabı açması için ısrar etse de hoş fenomen şimdi bu türlü bir fikrinin olmadığını söz ediyor. Lakin ilerleyen vakitlerde ne olur bilinmez çünkü pek çok ünlü, şu günlerde OnlyFans profili oluşturarak paraya para demiyor. Tahminen ilerleyen vakitlerde Kayla da daha fazla para kazanmak ismine bu türlü bir adım atabilir.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar