Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOtomobilEn ucuz dört kapılı elektrikli otomobil: Yuki Amy!

En ucuz dört kapılı elektrikli otomobil: Yuki Amy!

İnanç Can Çekmez: En Ucuz Dört Kapılı Elektrikli Otomobil: Yuki Amy! 1

Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı dört kapılı elektrikli otomobile merhaba deyin! Bu haberimizin teması, ucuz fiyatı ve eksiksiz özellikleri ile tanınan hale gelen Yuki Amy olacak. Azamî 45 km/s sürate kadar çıkan model, araba olarak geçmiyor ve bu da bir avantaj.

İnanç Can Çekmez: En Ucuz Dört Kapılı Elektrikli Otomobil: Yuki Amy! 3

Yuki tarafından paylaşılan bilgilere bakılırsa 80 km menzil vadeden Amy, 6-7 saat içeriside tam şarj oluyor. Yani Amy, iddia edebileceğiniz üzere süratli şarj özelliğine sahip değil. Lakin bunun haricinde aracın öteki kusursuz özellikleri kelam konusu.

İnanç Can Çekmez: En Ucuz Dört Kapılı Elektrikli Otomobil: Yuki Amy! 5

En ucuz dört kapılı elektrikli otomobil: Yuki Amy!

Yuki Amy, led farları ile günümüzün pek çok çağdaş arabasında olmayan bir özelliği kullanıcılarına veriyor. Ayrıyeten araçta merkezi kilit sistemi de mevcut ve bu sistem sıkıntısız çalışıyor. Bluetooth dayanaklı dokunmatik multimedya ekranıyla müzik keyfi de yaşayabileceğiniz araçta klima bile mevcut. Bu standart üzere gözüken özellikler, demin de tabir ettiğimiz üzere pek çok üst seviye arabada bile yer almayabiliyor.

İnanç Can Çekmez: En Ucuz Dört Kapılı Elektrikli Otomobil: Yuki Amy! 7

Yuki Amy’nin şaşırtan bir öbür özelliği ise geri görüş kamerası. Bu sayede park sorunu yaşayanlar için kamera bir dayanak oluyor. Kaldı ki Amy ile park sorunu yaşamanız da çok güç çünkü araç epeyce minimal bir boyutta.

İnanç Can Çekmez: En Ucuz Dört Kapılı Elektrikli Otomobil: Yuki Amy! 9

Otomatik camlara da sahip olan model, emsallerinden farklı olarak dört kapıya sahip. Aracın fiyatı ise çabucak aşağıda yer alıyor.

İnanç Can Çekmez: En Ucuz Dört Kapılı Elektrikli Otomobil: Yuki Amy! 11

Marka: Yuki

Model: Amy

Yıl: 2023

Fiyat: 370.790 TL

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar