Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy S22 serisinde Gorilla Glass Victus+ kullanılabilir

Galaxy S22 serisinde Gorilla Glass Victus+ kullanılabilir

İnanç Can Çekmez: Galaxy S22 Serisinde Gorilla Glass Victus+ Kullanılabilir 1

Yeni geliştirilen bir teknolojinin maliyetler nedeniyle ilk olarak amiral gemi modellerinde kullanıldığında sıkça görüyoruz. Corning firmasının Gorilla Glass dayanıklılık teknolojisi de yıllardır bu şekilde sahneye çıkıyor. Bu yıl da yeni bir teknoloji gelecek. 

Galaxy S22 ve Gorilla Glass Victus+

Sızdırılan yeni bilgilere göre Galaxy S22 serisinin ekranı Gorilla Glass Victus+ adındaki yeni bir koruma teknolojisine sahip olacak. Hali hazırda Corninga tarafından Gorilla Glass Victus amiral gemilerine sunuluyor ve Plus versiyonu hakkında henüz bir bilgi yok. Muhtemelen biraz daha dayanıklılığı geliştirilmiş bir versiyon olacak. 

Arka kısma geçersek Galaxy S22 ve Galaxy S22+ modelleri için cam kaplama üzerine Gorilla Glass uygulaması iddiası var. Bu Victus mu yoksa 6 mı henüz belli değil. Galaxy S22 Ultra için ise Super Clear Glass olacağı söyleniyor. Bu teknoloji yansıma ve parlamaları azaltıyor. 

Exynos 2200 yonga setini ilk kez kullanacak Galaxy S22 serisinin Ultra versiyonu sürpriz bir şekilde Note isimlendirmesini de alabilir. Bu versiyonda bir kalem yuvasının olacağı da söyleniyor. Yeni serinin 8 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor. 
 

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar