Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy S24 Ultra hakkında tasa verici sızıntılar

Galaxy S24 Ultra hakkında tasa verici sızıntılar

Samsung Galaxy S24 Ultra‘nın beklenen lansman tarihi yaklaşırken, bu telefonla ilgili sızıntılar giderek artmaya başladı. En son duyumlar, Galaxy S24 Ultra’nın selefindeki 10x periskop kamerasını koruyacağını ileri sürse de, emniyetli bir kaynaktan gelen öbür bir dedikodu bu iddiayı büsbütün çürüttü. Lakin, artık ortaya çıkan daha net ispatlar, telefonun 10x zoom kamerasını hakikaten de terk edeceğini gösteriyor.

200MP ana sensör, 12MP ultrageniş açılı atıcı, 10MP 3x telefoto kamera ve 10MP 10x periskop ünitesi ile donatılan Galaxy S23 Ultra, 2023’ün en uygun kamera telefonlarından biri. 10MP’lik 10x modül, bilhassa etkileyici ve telefonun öteki aygıtlardan daha geniş bir zum aralığına sahip olmasını sağlıyor.

Eylül ayında, Galaxy S24 Ultra’nın 10MP 10x kamerayı kaybedeceği bildirildi ve sonraki dedikodular, bunun 5x optik zoom özellikli 50MP kamera ile değiştirileceğini tez etti.

Galaxy S24 Ultra hakkında tasa verici sızıntılar

Aralık ayında ise, telefonun 10x kamerayı koruyacağına dair bir dedikodu ortaya çıktı ve yakın vakitte sızdırılan resmi görünen pazarlama gereçleri, telefonun 2x, 3x, 5x ve 10x zoom özellikli dört telefoto kameraya sahip olacağını belirtti, lakin telefoto kameraların tam özelliklerini açıklamadı.

Samsung’un bu yeni amiral gemisi modeli üzerindeki gizem, teknoloji tutkunları ortasında heyecan yaratmaya devam ediyor. Her yeni sızıntı ve duyum, Galaxy S24 Ultra’nın özellikleri hakkında farklı bir fotoğraf çiziyor ve bu da akıllarda daha fazla soru işareti yaratıyor. Sonuçta, bu telefonun sahiden ne sunacağını öğrenmek için Samsung’un resmi duyurusunu beklemek zorundayız. Lakin şu anki durumda, Galaxy S24 Ultra’nın kamera konfigürasyonu hakkında net bir fikir edinmek hayli sıkıntı görünüyor. Telefon piyasaya sürüldüğünde, muhtemelen birçok teknoloji meraklısının ve fotoğrafçılık tutkunlarının merakla beklediği sorulara karşılıklar bulacağız.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar