Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin çıkış tarihleri de...

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin çıkış tarihleri de aşikâr oldu

Samsung’un en yeni katlanabilir akıllı telefonları olan Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5, son duyumlara nazaran Hindistan pazarında 14 Ağustos 2023’te tüketicilerle buluşacak. Güney Koreli teknoloji firması, bu telefonları ve bir dizi yeni eseri 26 Temmuz’da duyurmayı planlıyor. Bu tarih, birebir vakitte ön siparişlerin başladığı tarih olacak.

Geçtiğimiz periyotlarda, bu iki katlanabilir modelin Avrupa fiyatlarına dair duyumlar yayılmıştı. Bu duyumlara nazaran, üst segmentte yer alan Galaxy Z Fold 5‘ın 256GB depolama alanına sahip versiyonu 1.899 EUR’dan, 512GB versiyonu 2.039 EUR’dan ve 1TB versiyonu ise 2.279 EUR’dan başlayacak fiyatlarla sunulacak. Galaxy Z Flip 5‘in 256GB depolama alanına sahip modeli ise 1.199 EUR’dan satışa sunulacak. Samsung, ön siparişler için 1.999 INR talep ediyor ve müşterilere 5.000 INR pahasında çeşitli avantajlar sunuyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin çıkış tarihleri de muhakkak oldu

Dikkat çeken bir öbür nokta, ön siparişlerin telefonların resmi duyurusu ile eş vakitli olarak başlaması. Lakin, yeni telefonların Hindistan’daki satış tarihi, Samsung’un bir perakende ortağı tarafından duyuruldu. Bu tarih, 14 Ağustos 2023 olarak belirtildi. Hasebiyle, Hindistan’daki tüketicilerin yeni katlanabilir telefonları alabilmesi için biraz daha beklemesi gerekecek.

Görüldüğü üzere, Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarının lansmanı ve Hindistan’daki satış tarihiyle ilgili tüm bilgiler, duyumlara dayanıyor. Lakin, resmi duyuruyu bekleyerek kesin bilgileri elde etmek ve Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonlarıyla ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek kıymetli.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar