Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilGeneral Mobile GM 22 ailesi ile geri dönüyor

General Mobile GM 22 ailesi ile geri dönüyor

Çinli markaların pazarda olmadığı yıllarda fırtına gibi esen ve tek bir modelle milyon adetlik satış rakamlarına ulaşan General Mobile, GM 22 modeli ile geri dönüyor.

Eski günlerini arayan marka GM 22 telefon ailesini tanıtacak. Bu yeni telefon ailesinde GM 22, GM 22 Pro ve GM 22 Plus modelleri yer alıyor. Marka ayrıca GM Watch isimli yeni akıllı saatini de piyasaya sürüyor.

Telefon ailesinin yeni modelleri 25 Ocak 2022 tarihinde ön siparişe açılacak. General Mobile’ın yeni nesil mobil ürünlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar 1 Şubat 2022 tarihine kadar ön sipariş imkanından yararlanabilecek.

General Mobile Twitter hesabından yeni ürünler için aşağıdaki gibi bir paylaşım yapıldı:

Bir dönem kulaklık da çıkaran marka ürün gamına şimdi de akıllı saat ekliyor. Son yıllarda birçok markanın izlediği bu strateji General Mobile için ne kadar işe yarayacak hep beraber göreceğiz.

Geçtiğimiz yıllarda bazı sorunlarla karşılaşan marka güncelleme sorunları ve benzer sıkıntılar yüzünden kullanıcılarını küstürmüştü. Ek olarak piyasaya giren Xiaomi, Oppo ve Huawei gibi Çin merkezli markalarla rekabet edemeyen General Mobile, bu yeni modellerle eski günlerine geri dönmeye çalışıyor

Henüz fiyat ve teknik detayları belli olmayan telefonlarla ilgili diğer detaylar için bizi takip etmeyi unutmayın. Yeni modellerin yine uygun fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar