Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaBilimGerçek cin çıkarma imajları birinci kere yayınlandı! Dikkat +18!

Gerçek cin çıkarma imajları birinci kere yayınlandı! Dikkat +18!

Sosyal medyada gördüklerimiz bizleri şaşırtmaya her vakit devam ediyor. Bu sefer size aktaracağımız görüntü ise gerçek bir cin çıkarma videosu. Evet yanlış okumadınız, gerçek cin çıkarma anı ve bunu kameraya kaydetmişler. Fakat görüntü bayağı eski. Ancak bu kayıt yıllar sonra ilk defa ortaya çıkıyor. İşte hayli ürkütücü olan o video.

Gerçek cin çıkarma manzaraları birinci sefer yayınlandı! Dikkat +18!

Aktarılan bilgilere nazaran görüntüde yer alan bayanın ismi Anneliese Michel. 1976 yaşında hayatını kaybeden bu bayan toplamda 67 adet cin çıkarma ritüeline maruz bırakılmış.

Anneliese, o devirde kimi beşerler tarafından “lanetlenmiş” olarak kabul edilmiş. Bu nedenle, kimi din adamları onun üzerinde cin çıkarma ritüelleri gerçekleştirmeye karar vermiş. Bu ritüellerden birisi kayıt altına alınmış.

Şinasi Kaya: Gerçek Cin Çıkarma Imajları Birinci Kere Yayınlandı! Dikkat +18! 1

1976 yılına ilişkin olan videoda Anneliese Michel’e uygulanan cin çıkarma ritüeli gösteriliyor. Daha sonra ise görüntüde, ritüel sırasında kayıt edilen tuhaf sesler eşlik ediyor. Bu kayıt, bildirilenlere nazaran neredeyse 40 yıl sonra ortaya çıkıyor.

Sosyal medyadaki birtakım şahıslar ortaya çıkan görüntünün epey korkunç olduğunu belirtti. Kimileri ise tüylerinin resmen ürperdiğini aktardı.

Video epeyce rahatsız edici olabileceğinden dolayı sayfamıza koymadık. Dileyenler buraya tıklayarak kaynaktaki haberden cin çıkarma görüntüsüne göz atabilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar