Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaİncelemeGmail'e yeni özellik geldi! Sonunda!

Gmail’e yeni özellik geldi! Sonunda!

Google, Android kullanıcıları için Gmail uygulamasına yeni bir özellik ekledi. Bu güncelleme ile birlikte Gmail kullanıcıları, Android aygıtları üzerinde toplu e-posta seçimi yapabilecekler. Bu özellik, bilhassa çok sayıda e-posta ile karşılaşan ve bunları süratli bir formda düzenlemek isteyen kullanıcılar için epeyce kullanışlı olacak.

Gmail’in Android sürümüne eklenen bu toplu seçim özelliği, kullanıcıların birden fazla e-postayı tıpkı anda seçmelerini ve süreç yapmalarını kolaylaştıracak. Kullanıcılar, belli bir e-posta göndericisinden yahut muhakkak bir anahtar kelimeyi içeren e-postalardan oluşan kümeleri seçebilecekler. Bu kümeleri seçtikten sonra, e-postaları silme, arşivleme, işaretleme yahut diğer bir klasöre taşıma üzere toplu süreçler yapabilecekler.

Gmail’e yeni özellik geldi! Sonunda!

Ancak bu yeni özellikte kimi sınırlamalar bulunuyor. Örneğin, “Hepsini Seç” düğmesine tıkladığınızda, birebir anda en fazla 50 e-posta seçebilirsiniz. Ayrıyeten, bu özellik sırf Android aygıtlarda kullanılabilecektir. iOS aygıtlar için şimdi benzeri bir güncelleme duyurulmadı, lakin gelecekte bu özelliğin iOS platformuna da gelmesi beklenen.

Gmail’in bu yeni toplu seçim özelliği, kullanıcıların e-postalarını daha verimli bir biçimde yönetmelerine yardımcı olacak ve bilhassa iş yahut şahsî e-posta hesaplarını ağır bir halde kullananlar için büyük bir kolaylık sağlayacak. Bu güncelleme, Gmail’in Android kullanıcıları için daha da kullanıcı dostu hale gelmesine katkı sağlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar