Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Chrome beklenen özelliği kullanıma sunuyor

Google Chrome beklenen özelliği kullanıma sunuyor

Google Chrome kullanıcıları için heyecan verici bir gelişme: Artık Chrome’da fotoğraf içinde fotoğraf modunu kullanabileceksiniz. Bu özellik, YouTube görüntülerini izlerken diğer sekme yahut uygulamalara geçiş yaptığınızda görüntüyü ekranın bir köşesinde küçük bir pencerede oynatabilmenizi sağlayacak.

Resim içinde resim modu, bilhassa çoklu misyonlarla meşgul olan kullanıcılar için epey kullanışlı bir özellik. Google Chrome’un bu özelliği desteklemesi, kullanıcıların YouTube görüntülerini izlerken birebir anda öbür işlerle de ilgilenmelerini kolaylaştıracak.

Google Chrome beklenen özelliği kullanıma sunuyor

Bu güncelleme sayesinde, YouTube görüntülerini izlerken bir e-posta yazabilir, çevrimiçi alışveriş yapabilir yahut araştırma yapabilirsiniz. Görüntünüz ekranın bir köşesinde küçük bir pencerede görüntülenecek ve bu pencereyi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Google, kullanıcılarına daha uygun bir internet tecrübesi sunmak için daima olarak tarayıcı güncellemeleri getiriyor. Fotoğraf içinde resim modu, YouTube görüntülerini izlerken daha fazla özgürlük ve çoklu vazife yeteneği sunarak bu uğraşların bir modülü olarak öne çıkıyor.

Google Chrome’un bu yeni özelliği, kullanıcıların daha verimli bir biçimde interneti kullanmalarına yardımcı olacak ve YouTube görüntülerini izlerken çok daha esnek bir tecrübe sunacak. Kullanıcılar, bu güncellemeyi Chrome tarayıcılarını güncelleyerek YouTube görüntülerini izlerken fotoğraf içinde fotoğraf modunu aktifleştirerek deneyebilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar