Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Home'un iOS uygulamasına Android TV için sanal uzaktan kumanda geliyor

Google Home’un iOS uygulamasına Android TV için sanal uzaktan kumanda geliyor

İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 1

Google, geçtiğimiz yıl Google TV uygulamasına yeni bir sanal kumanda özelliği getirmiş ve daha sonra özelliği Android için Google Home uygulamasına entegre ederek Google TV uygulamasını kullanmayan Android TV ve Google TV cihazları kullanıcılarına sanal kumanda erişimi sağlamıştı. Görünüşe göre sanal uzaktan kumanda özelliği Google Home’un iOS uygulamasında da erişilebilir oluyor.

Google Home iOS’ta sanal uzaktan kumanda

iOS için Google Home uygulamasının güncel sürümü olan Sürüm 2.48 notlarında ‘Home uygulamasındaki yerleşik uzaktan kumandayı kullanarak Google TV’li Chromecast’i kontrol etme’ olarak özelliğinin önümüzdeki birkaç gün içinde kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

Güncel uygulamayı açan kullanıcılar, ana ekranda yer alan Android TV/Google TV cihazınıza dokunduktan sonra ekranın alt kısmında “Uzaktan kumandayı aç” düğmesini görecekler. TV’de görüntülenen altı haneli kodla cihazlar eşleştirildikten sonra kullanıcı arayüzünde bir izleme dörtgeni ya da D-Pad’e erişilecek. Burada içerikler arasında gezinebilecek ya da üst kısımda yer alan bir metin alanıyla kolayca aramalar yapılabilecek.

Google, Fast Pair’i Android 13 ile daha fazla cihaza sunabilir

12 sa. önce eklendi

iOS için Google Home uygulamasındaki sanal uzaktan kumanda özelliğinin yanı sıra Sürüm 2.48, Google WiFi kullanım istatistikleri için de birkaç küçük görsel değişiklik getiriyor.

İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 3 İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 3 İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 7 Google Home Lifestyle Ücretsiz 315,8 MB

İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 9 İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 9 İnanç Can Çekmez: Google Home'Un Ios Uygulamasına Android Tv Için Sanal Uzaktan Kumanda Geliyor 13 Google Home Google LLC Yaşam Tarzı Ücretsiz 70M

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iOS için Google Home’a Android TV sanal uzaktan kumanda geliyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar