Cuma, Haziran 2, 2023
Ana SayfaMobilGoogle için kritik gün geldi çattı!

Google için kritik gün geldi çattı!

Google’un düzenleyeceği I/O konferansı, teknoloji dünyasının en değerli etkinliklerinden biri olarak gösteriliyor. Konferansın en değerli hususlarından biri, merakla beklenen Pixel 7a akıllı telefonu olacak. Pix,el 7a hakkında birçok resmi olmayan sızıntı ortaya çıkmıştı ve hatta ABD’deki bir satıcı tarafından bile listelendi. Pixel 7a, Swappa isimli ABD pazarı platformunda görüldü ve çabucak birden fazla teklif aldı. 8GB/128GB RAM/depolama yapılandırmasına sahip olan Pixel 7a, beyaz, mavi ve gri renklerde listelendi ve taşıyıcıdan bağımsızdı.

10 Mayıs’ta (Bugün) gerçekleşecek Google I/O konferansı, bilhassa Pixel 7a’nın tanıtımı için büyük bir heyecan yaratıyor. Konferansta, Google’ın bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı birçok yenilikçi eser ve hizmetler de tanıtılacak. İki yeni akıllı telefon – Pixel 7a ve Pixel Fold – tanıtılacak. Ayrıyeten, Android 14 işletim sistemi de duyurulacak ve Pixel tablet üzere öteki eserler hakkında da detaylı bilgi verilecek.

Google için kritik gün geldi çattı!

Konferansın ana gündem hususu olan Pixel 7a, orta segment bir akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek. Bu telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında şimdi resmi bir açıklama yapılmadı, lakin Swappa’da listelenen özelliklere bakılırsa, Pixel 7a’nın uygun fiyatlı bir seçenek olarak sunulabileceği düşünülüyor.

Google I/O konferansı, teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip eden herkes için hayli kıymetli bir aktiflik. Bu yılki konferansın, bilhassa akıllı telefon kesiminde yeni bir periyodun başlangıcını simgeleyeceği varsayım ediliyor. Pixel 7a’nın tanıtımı, bu telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında meraklıların beklentilerini artırıyor. Konferansın gerçekleşeceği tarih ve yer, 10 Mayıs’ta California, Mountain View’daki Shoreline Amphitheatre’da saat 10:00’da (UTC 17:00) olarak belirlendi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar