Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Pixel 8'in birinci görselini paylaştı! iPhone 15'i unutun!

Google Pixel 8’in birinci görselini paylaştı! iPhone 15’i unutun!

Şirket, YouTube’da Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’ya kısa bir bakış yayınlayarak telefonların duyurulduğu gün, yani 4 Ekim’de ön siparişe açılacağını açıkladı.

Google’ın görüntüsü, yakında Pixel 7 ve 7 Pro’nun yerini alacak telefonların makul özelliklerini yahut teknik özelliklerini göstermediği yahut detaylandırmadığı için bir tasarım teaserından biraz daha fazlası. Google ayrıyeten bugün Pixel 8/8 Pro ve Pixel Watch 2’yi gösteren yeni bir Google Store açılış sayfası yayınladı. 9to5Google, görselin alt metninin görüntülenen modellerin renklerini Gül ve Porselen olarak tanımladığını fark etti.

Google Pixel 8’in birinci görselini paylaştı! iPhone 15’i unutun!

Yaklaşan Pixeller, Apple‘ın ilgi odağını kırmaya yönelik olarak kasıtlı olduğundan şüphelenilen sızıntılar son vakitlerde birkaç sefer ortaya çıktı. Bu haftanın başlarında şirket, ziyaretçilerin sanal aygıtı döndürmesine ve her açıdan görüntülemesine imkan tanıyan 360 derecelik Pixel 8 Pro simülatörünü yayınladı (ve çabucak kaldırdı). Bu “sızıntı” sıcaklık sensörü, fizikî SIM yuvası ve mevcut üç rengi (mavi, porselen ve siyah) üzere daha evvel söylentilere bahis olan özellikleri doğruladı. Şirket ayrıyeten Apple’ın iPhone aktiflik davetiyelerini gönderdiği gün, elinde porselen renkli Pixel 8 Pro tutan bir kişinin fotoğrafını da yayınladı.

Diğer sızıntılar, üst düzey Pixel‘in 50 megapiksel ana kameraya (%50 daha fazla ışık sağlayan) ve Sony tarafından üretilen 64 megapiksel ultra geniş kameraya sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten 5.000 mAh batarya ve 27W azamî şarj suratı da bekleniyor.

Google, aygıtları 4 Ekim‘de New York’ta düzenlenecek bir aktiflikte tanıtmayı planlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar