Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Pixel 8'in mat siyah renk seçeneği sızdırıldı

Google Pixel 8’in mat siyah renk seçeneği sızdırıldı

Vietnamlı bir Facebook duyum hesabının paylaştığı bilgilere göre Google Pixel 8 Pro modeli mat siyah bitişe sahip olacak. Bu küçük ayrıntı bile, bilhassa Google’ın Pixel serisi için büyük bir tasarım değişikliğini işaret ediyor olabilir.

Google, bir sonraki Pixel için kullanıcılarını dinliyor üzere görünüyor. Google’ın Pixel Fold modeli aslında bu bitişe sahip olduğundan, mat bitişlerin gelecekteki Pixel aygıtları için standart bir özellik olma ihtimali yüksek. Lakin bu değişiklik bölüm genelinde ne manaya geliyor?

Pixel 8 Pro‘nun mat bitiş trendi, tüketicilerin kullanışlılık ve rahatlık için bir talep oluşturduğunu gösterebilir. Mat art yüzey, parlak olanlara nazaran çoklukla daha tutuşu rahat olup, aygıtın elden düşme riskini azaltır. Ayrıyeten, parmak izi lekelerini minimumda tutarak daha pak ve üstün bir görünüm sunar.

Google Pixel 8’in mat siyah renk seçeneği sızdırıldı

Sızdırılan fotoğraflar, özel renk seçenekleri hakkında da soruları gündeme getiriyor. Google’ın paylaştığı görsellerde Gök Mavisi ve Şeftali Pembe gibi öteki renk seçenekleri de var, lakin bu renkler parlak bitişe sahip. Mat siyah yalnızca bir özel özellik mi, yoksa standart bir özellik mi? Şayet özel bir özellikse, Google tahminen de gösterişten çok sadelik ve pratikliği kıymet veren makul bir kitleyi hedefliyor olabilir.

Ancak, bu sızıntıların doğruluğu konusunda dikkatli olmakta yarar var. Fotoğraflarda kusursuz olmayan bir çerçeve göze çarpıyor, bu da sızıntının gerçekliğinden şüphe duymamıza neden olabilir. Bu nedenle, Google resmi bir açıklama yapana kadar rastgele bir sonuca varmamak daha âlâ olacaktır.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar