Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Pixel Watch'ın pil kapasitesi sızdırıldı

Google Pixel Watch’ın pil kapasitesi sızdırıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: Google Pixel Watch'In Pil Kapasitesi Sızdırıldı 1

Mayıs ayında gerçekleşecek olan 2022 I/O Geliştirici Konferansı’nda tanıtılması beklenen Google Pixel Watch hakkında çıkan sızıntılar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde prototipinin Google çalışanları tarafından restoranda unutulması üzerine Google Pixel Watch’ın görselleri medyaya sızdırılmıştı. Şimdilerde ise saatin pil kapasitesiyle ilgili bazı söylentiler çıktı.

Google Pixel Watch prototipinin görüntüleri sızdırıldı

6 gün önce eklendi

Google Pixel Watch’ın 300 mAh pil gücüne sahip olması bekleniyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Google Pixel Watch'In Pil Kapasitesi Sızdırıldı 3

Samsung Galaxy Watch 4’ten daha kalın ve ağır olacağı iddia edilen Google Pixel Watch hakkında bugün çıkan söylentiler, pilinin 300 mAh olacağı yönünde. Ayrıca Google Pixel Watch’ın, Samsung yapımı bir çip içereceği ve Wear OS 3.1 işletim sistemiyle geleceği de çıkan söylentiler arasında.

Son olarak Google, geçtiğimiz günlerde üç akıllı saat modeli için Bluetooth sertifikası almıştı. Bundan dolayı çıkan söylentiler arasında Google Pixel Watch‘ın hücresel bağlantı sunacağı da bulunmakta.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Google Pixel Watch’ın pil kapasitesi sızdırıldı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar