Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaYazılımGTA 6 için bomba sav: Duyuru tarihi sızdırıldı

GTA 6 için bomba sav: Duyuru tarihi sızdırıldı

Şinasi Kaya: Gta 6 Için Bomba Sav: Duyuru Tarihi Sızdırıldı 1 Hem oyun severler hem de serinin tutkunları tarafından uzunca bir müddettir beklenen Grand Theft Auto 6 (GTA 6) hakkında çarpıcı bir tez ortaya atıldı. Hatırlayacağınız üzere GTA 6’nın bu yıl tanıtılacağına dair geçtiğimiz haftalarda pek çok söylenti ile karşılaştık. Bugünse kelam konusu tarih ayrıntılandı.

GTA 6 duyuru tarihi sızdırıldı

Bildiğiniz üzere serinin son oyunu 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen GTA 6’nın esamesi bile okunmuyor. Fakat mevcut sızıntılar sonucunda oyunun geliştirilme evresinde olduğunu biliyoruz. Yeni argümanlar ise Rockstar Games’in çatı şirketi Take Two’nun yeni bir duyuruya hazırlandığını öne sürüyor. Savlara nazaran GTA 6, 17 Mayıs’ta düzenlenecek yatırımcı daveti sırasında resmi olarak duyurulacak.

Mevcut söylentilerin şimdi doğrulanmadığını belirtelim. Fakat kısa mühlet evvel yaptığı paylaşımda Hip Hop Gamer, take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick’in bulunduğu bir fotoğrafta, ”Size GTA 6’nın her daim hatırlanacak bir an olduğunu söylediğimde, ciddiydim.” kelamlarını lisana getirdi ve Rockstar Games’e teşekkür etti.

Bir başka sızıntı kaynağı ise, GTA Online için beklenen yaz güncellemesinin GTA 6 teaser’ları içerebileceğini ortaya çıkardı. Tüm bu bilgiler, yeni sızıntının gerçeklik hissesi taşıyabileceğini gösteriyor. Fakat bunu doğrulamak için bir müddet daha beklememiz gerekecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar