Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaOyunHawken Reborn Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hawken Reborn Çıkış Tarihi Duyuruldu

2012 yılında PC için piyasaya sürülen ve daha sonra PS4 ve Xbox One’a genişleyen, sırf çok oyunculu, mekanik tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Hawken’ı hatırlayanlarınız vardır. Öte yandan, oyunun hiçbir vakit gereğince büyük bir izleyici kitlesi olmadı ve Ocak 2018’de PC sürümünün kapatılmasına karar verildi. Artık ise geçen 5 yılın akabinde oyun Hawken Reborn olarak geri dönüş yapıyor.

Yayıncı 505 Games tarafından Hawken Reborn’un çıkış tarihi 17 Mayıs olarak duyuruldu. Oyun, Steam‘de erken erişim ile oyuncularla buluşacak. Lakin bu yalnızca PvP çok oyunculu bir oyun değil, PvE tek oyunculu bir tecrübe olacak ve oynaması da fiyatsız.

Hawken Reborn’un 12-18 ay sürmesi beklenen erken erişimi sırasında oyuna iş birliği modları ekleneceği de tabir ediliyor. Hatta daha sonraki bir tarihte tam çok oyunculu modlar da eklenebilir. Oyun, oyuncuların oyun sırasında toplayabilecekleri gereçler aracılığıyla yeni silahlar ve eşyalar yapmalarına müsaade verecek. Oyuncular ayrıyeten oyun içi gereçler için gerçek para ile ödeme seçeneğine sahip olacaklar ve böylelikle daha süratli yükseltebilecekler. Fakat 505 Games, Hawken Reborn’da “kesinlikle fiyatlı ganimet kutuları” olmayacağının altını çiziyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar