Pazartesi, Ocak 30, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilHonor 50 Serisinin Magic UI 6 Güncellemesi Alacağı Tarihler Açıklandı

Honor 50 Serisinin Magic UI 6 Güncellemesi Alacağı Tarihler Açıklandı

Mobile World Congress 2022’de tanıtılan iki Honor telefonu Magic V ve Magic4 Pro, en yeni Magic UI kullanıcı arayüzünün en yeni versiyonu olan Magic UI 6.0 ile birlikte geldi. Diğer Honor telefonları ise hala kullanıcı arayüzünün 5.0 sürümünü kullanıyor. Ancak şirket, belirli modellere Magic UI 6.0’ı getirmek için bir yol haritası belirledi.

GSM Arena’nın aktardığı habere göre Honor 50, Magic UI güncellemesini yılın ikinci çeyreğinde alacak. Honor 50 Lite ise üçüncü çeyrekte Magic UI 6.0’a kavuşacak. Ancak bu tarihlerin Çin pazarı için geçerli olduğunu ve bu nedenle Çin harici pazarlarda arayüz güncellemesinin bu tarihlerde sunulmayabileceğini de belirtelim.

Şinasi Kaya: Honor 50 Serisinin Magic UI 6 Güncellemesi Alacağı Tarihler Açıklandı 1

Honor’ın Magic UI güncellemesi takviminde, Honor 50 Pro ve 50 SE’den bahsedilmiyor, ancak bu telefonlar zaten Çin haricindeki pazarlarda mevcut değil. Ayrıca Honor 60 serisindeki hiçbir model için de güncellemeden bahsedilmemiş. Ancak Çin için hazırlanan güncelleme takvimine göre, Honor 50 serisinin Honor 50 ve Honor 50 Lite haricindeki üyelerinin ve Honor 60 serisinin ikinci çeyrekte güncellenmesi gerekiyor.

Magic UI 6.0, çoklu görev ve gizliliğin yanı sıra Honor Share için birçok iyileştirme sunuyor. Bu arada Honor Share, telefon ve dizüstü bilgisayar arasında ekran, klavye ve fare paylaşımını ve kolay dosya aktarımını destekliyor. Ayrıca Magic UI’ın yeni sürümü birlikte sunulan bir diğer özellik olan GPU Turbo X ise telefonun performansının artmasını, RAM kullanımının azalmasını ve kablosuz bağlantının daha dengeli hale gelmesini sağlayacak.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar