Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilHonor 70 Pro, 12GB RAM bellek ile Geekbench'te göründü

Honor 70 Pro, 12GB RAM bellek ile Geekbench’te göründü

Ulaş Utku Bozdoğan: Honor 70 Pro, 12Gb Ram Bellek Ile Geekbench'Te Göründü 1

Honor‘un yeni yüksek özelliklere sahip akıllı telefon modeli Honor 70 Pro, Geekbench’te göründü. İşte Honor 70 Pro‘nun ortaya çıkan özellikleri.

Honor Magic4 serisi Avrupa’ya geliyor

3 hf. önce eklendi

Honor 70 Pro, 12GB RAM bellek ile geliyor

Honor yakında 70 serisine ait birçok modeli tanıtacak. Bunlardan birisi de Honor 70 Pro. Bugün Geekbench sonuçları ile karşımıza çıkan Honor 70 Pro görünüşe göre performanstan ödün vermiyor. İçerisinde MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 8000 yonga setini barındıran Honor 70 Pro, bu işlemciyi 12GB RAM belleği ile destekliyor. Bu işlemci ve RAM bellek sayesinde tek çekirdek testinden 819 puan alan cihaz, çoklu çekirdek testinden 3303 puan almayı başarıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Honor 70 Pro, 12Gb Ram Bellek Ile Geekbench'Te Göründü 3

Tabi tüm bu sistemi Android 12 tabanlı Magic UI 6.0 işletim sistemi ile çalıştıran Honor 70 Pro, arka tarafında 54MP’lik Sony IMX800 sensörlere de yer veriyor. Son olarak BOE OLED ekrana da sahip olacağını bildiğimiz cihaz, 100W hızlı şarj desteği ile birlikte 30 Mayıs’ta karşımızda olacak.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Honor 70 Pro, 12GB RAM bellek ile Geekbench’te göründü

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar