Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilHonor 90 GT'nin şık renk seçenekleri ve vegan deri tasarımı görüldü

Honor 90 GT’nin şık renk seçenekleri ve vegan deri tasarımı görüldü

Honor, en yeni akıllı telefonu Honor 90 GT’yi 21 Aralık’ta saat 19.00’da (GMT+8) tanıtmaya hazırlanıyor. Bu aygıt, GT Mavisi, Siyah ve Krem renk seçenekleriyle sunulacak. Krem ve Siyah modeller parlak cam art yüzeyle gelirken, GT Mavisi modeli ise vegan deri bir art yüzeye sahip.

GT Mavisi modeli, kendine has vegan deri art yüzeyi ile dikkat çekerken, Krem ve Siyah modeller parlak cam dizaynlarıyla öne çıkıyor. Honor 90 GT, sağ açılı orta çerçeve dizaynıyla geliyor ve GT Mavisi model, art yüzeyinde ekstra çizgi dekorasyonları ile çarçabuk tanınabilir bir görünüme sahip. Siyah ve Krem renk seçenekleri ise sade renk tertibine sadık kalıyor.

Honor 90 GT’nin şık renk seçenekleri ve vegan deri tasarımı görüldü

Performans odaklı bu aygıt, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle güçlendirilmiş ve 24GB RAM ile 1TB’a kadar iç hafıza sunuyor. Başlangıç konfigürasyonu 12+256GB olarak belirlenmiş. Honor, lansman öncesinde, teknik özelliklerin ötesinde oyunlardaki grafik kalitesini değerlendirmeye büyük değer verdiğini vurguluyor.

Şirket, yonga setinde yapılan titiz ayarlamalar ve cilalamalar sayesinde Honor 90 GT’nin “gerçek bir PC düzeyinde manzara kalitesi deneyimi” sunacağını argüman ediyor. Ayrıyeten, Honor, aygıtının 3 saat süren ağır yük altında gerçekleştirilen gerçek savaş senaryolarına güçlü olduğunu belirterek, dalda yaygın olarak kullanılan yarım saatlik, yük olmayan laboratuvar testlerinden ayrılıyor.

Honor 90 GT‘nin ekran özellikleri ortasında, iPhone 15 Pro’ya benzeri üç tarafı ince çerçeveli, ortada tek delikli düz bir panel yer alıyor. Bu panel, göz yorgunluğunu azaltmak için 3840Hz yüksek frekanslı PWM karartma özelliğine sahip. Ayrıyeten, aygıtın 100W süratli şarj takviyesiyle süratli bir halde güç tekrar doldurulması ve oyun oturumlarında daha az kesinti sağlaması bekleniyor. Fotoğrafçılık açısından, art kamera düzenlemesinin OIS özellikli 50MP ana kamera içerdiği söyleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar