Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilHonor, gelecek planlarını açıkladı: Rakipsiz bir model yolda

Honor, gelecek planlarını açıkladı: Rakipsiz bir model yolda

İnanç Can Çekmez: Honor, Gelecek Planlarını Açıkladı: Rakipsiz Bir Model Yolda 1 Her geçen gün büyüyen katlanabilir telefon pazarında Vivo, Oppo ve Honor üzere markaların iştirakiyle rekabet sürat kazanmaya başladı. Artık bu rekabete Honor VS modeli ile dahil olan Honor, gelecek planlarını açıkladı. Çinli üretici, rakipsiz bir katlanabilir telefon geliştirmeyi planlıyor.

Katlanabilir telefonlar ana akım olacak

Yakın vakitli bir röportajda Honor CEO’su Zhao Ming, şirketin katlanabilir telefon pazarındaki kimi gayelerini açıkladı. Bununla birlikte ”katlanabilir telefonların gelecekte ana akım haline geleceğini” belirten yetkili isim, Honor’un ”pazarın en güçlü telefonunu’’ üreteceğini söyledi.

Bu açıklamalara ek olarak Ming, kısa mühlet tanıtılan katlanabilir Honor Magic VS modelini, iPhone 14 serisi üzere mevcut amiral gemilerinin rakibi olarak nitelendirdi. Bilmeyenler için Huawei’nin alt markalarından biri olan Honor, ABD ambargolarının akabinde 2019 yılında Huawei’den ayrıldı ve bağımsız bir marka olarak faaliyet gösteriyor.

İnanç Can Çekmez: Honor, Gelecek Planlarını Açıkladı: Rakipsiz Bir Model Yolda 3 Yeni açıklamalar, Honor’un gelecekte daha fazla katlanabilir model ile karşımıza çıkacağını gösteriyor. Bu aygıtların ne vakit ana akım olacağı ise başka bir bahis. Nitekim bu modellerden birini kullandığınızda ne tablet kadar büyük bir ekran, ne de akıllı telefon kadar kompakt ve taşınabilir bir aygıt görüyorsunuz. 

Bu bağlamda katlanabilir telefonlar ana akım iPhone 14 yahut Galaxy S23 üzere aygıtların yerini alacak mı? bekleyip göreceğiz. Pekala siz bu mevzuda neler düşüüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar